Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen írásos tetoválás...

Milyen írásos tetoválás fajták vannak? A többit lejjebb írom!

Figyelt kérdés
Ma hunyt el a Papám :' (Isten Nyugasztalja :' ( Nagyon szoros kötelék volt köztünk!!Az lenne a kérdésem, hogy szeretnék magamra tetoválni valamit amivel megtudnám erősíteni az emlékét!Tudnátok nekem olyat mondani ami szép és nem foglal túl nagy helyet??Pl. valami szöveget vagy hasonlót.Most kivagyok kapcsolva és nemigazán tudok ezen gondolkodni! :( :( :(
2011. febr. 9. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon sajnálom, mindig nagyon nehéz egy közeli hozzátartozó elesztése.

Ennek ellenére sztem halál miatt ne tetováltass magadra. Az emléke a szívedben úgyis örökre megmarad, de ne cipeld a "hiányát" magadban vagy magadon örökké. Az élet megy tovább, bármennyire is durva ez most neked.

2011. febr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte részvétem. Mikor nekem halt meg a papám én is ilyenre gondoltam de utólag nézve örülök h nem tettem meg. Ahogy az első írta az emléke a szívedbe örökké él!
2011. febr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Bocsi, a kérdésedre nem tudok válaszolni, de fogadd részvétemet! [esetleg szerintem a nevét tetováltasd magára, vagy csak annyit, hogy Papa]

Az én nagypapám is február 9.-én halt meg, szóval ma, hogy 5 éve.

2011. febr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jolvan köszönöm a részvéteket és a válaszokat!!Akkor még átgondolom énis!!Mocsokos egy nap a február 9.-e...
2011. febr. 9. 22:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem!

szerintem se tetováltass magadra ilyen "okból" semmit, az emléke a szívedben örökké él!

Kitartás, legyél erős!

2011. febr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Korzika : ***** válasza:
egyik ismerősöm, az apja keresztnevét tetováltatta magára, aki meghalt. meg csillagokat tetováltatott még köré
2011. febr. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Korzika : ***** válasza:
100%
de nem hirtelen elgondolásból tette, hanem előtte átgondolta.
2011. febr. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkitől!!Próbálok erőt gyűjteni és tiszta fejjel átgondolni mindent!Köszi a válaszokat is mindenkitől!!
2011. febr. 9. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!