Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghalt a férjem, hogyan...

Meghalt a férjem, hogyan lehet ezt túlélni?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel elment dolgozni és soha többé nem jön hozzám meg a három gyerekhez haza.Képtelen vagyok elhinni, hogy ilyen megtörténhet.Egyedül maradtam mint a kisujjam,pedig Ő volt az én másik felem.Soha többé nem fogja a kezem és nem fog becézgetni. Muszáj tartani magamat a gyerekek miatt.Én 40 éves vagyok a gyerekek 20,14 és 10 évesek, már nem olyan picik, de szörnyű állapotba kerültek.Azt sem tudtam amikor azt mondták, hogy én vagyok az özvegye, hogy kinek szóltak,én nem akarom ezt a megszólítást elfogadni... tegnap még volt férjem amikor elment dolgozni, lehet, hogy bekattantam, de most is úgy érzem, hogy itt van.

Egy csomó intézni valóm is lenne, mindenféle bejelentések,de azt sem tudom, hogy honnan kezdjem.Ha valaki tudna segíteni annak előre is nagyon köszönöm.


2011. febr. 10. 05:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte részvétem!!!!!!!!! :( Sajnos segiteni nem tudok,még szerencsére nem kellett ilyen szörnyű dolog miatt intézkednem.Sok-sok erőt kivánok,hogy átvészeld ezt a borzalmas időszakot!!!!
2011. febr. 10. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd őszinte részvétem! Sajnos intézni valókban nem tudom a sorrendet, de sok erőt és kitartást kívánok Neked és a Gyerekeidnek!
2011. febr. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
őszinte részvétem!! én édesapámmal csináltam ezt végig. először az anyakönyvvezetőhöz kell elmenni a halotti bizonyítványért, majd azzal tudod intézni a többi papirt. utána a temetkezési vállalkozó és a temető következik. sajnálom, tudom, hogy mellbevágó olvasni ezeket a sorokat..:(
2011. febr. 10. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte részvétem.Nagyon nehezen lehet túlélni,de muszáj.Ott vannak a gyerekek,értük kell tovább csinálni.Nekem is meghalt a férjem,1 gyerekünk van aki 1 éve,szerencsére ő semmit nem fogott fel az egészből.Közhely,de csak az idő enyhítheti a fájdalmat,és nekem még az,hogy beszélhettem róla,és hogy soha ne legyél egyedül ez nagyon fontos.Nekem lassan 9 hónapja,de nem enyhül a fájdalom.Már nem sírok mindennap,de a hiány még nagyobb mint eleinte.Nagyon sajnálom...
2011. febr. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd őszinte részvétemet, de próbáld meg feldolgozni. Ebben segítenek téged, az alábbi oldalak: www.gyaszolok.hu, vagy a www.vigasztalodas.hu
2011. febr. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok. Még egy oldalt találtam, ahol talán vigaszt tudnak nyújtani neked, nézd meg.www.gyaszportal.hu
2011. febr. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
a gyaszportal.hu-n segítséget kaphatsz, hogy miket, és hol kell elintézned?
2011. febr. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az együttérzését.
2011. febr. 10. 07:02
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd őszinte részvétem! Nekem az anyukám halt meg, kórházban. Fel kellett boncolni, így a kórházban az osztályon odaadták a papírokat, a boncmesterhez már vittem a ruháit. Onnan átmentem a temetkezési vállalkozóhoz, ő intézett mindent. A halotti anyakönyvi kivonatot is ő szerezte be és tőle kaptam meg. A halotti anyakönyvi kivonat szükséges a temetési segély igényléséhez (önkormányzattól), a hagyatéki eljáráshoz és a hozzátartozói ellátások (özvegyi nyugdíj és árvaellátás) igényléséhez (nyugdíjbiztosítótól). Tudom, hogy borzasztó olvasni, de sajnos ezeket el kell intézni. Próbálj meg erős lenni a magad és a gyermekeid miatt is.
2011. febr. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Őszinte részvétem. Együttérzünk veled sokan. Ha úgy érzed, hogy ott van, az szerintem igaz. Hiszek benne, hogy a lelkek at első napokban, vagy egy ideig még nem mennek el el.
2011. febr. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!