Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez igy? Ti csináltáto...

Normális ez igy? Ti csináltátok ezt?

Figyelt kérdés
Szétmentünk a férjemmel kb 6 hónapja. Azért mert nem szerelmes már belém.De többet érez irántam mint egy jó barát iránt.Szex a mai napig van közöttünk és jobb mint a házasságunk alatt.Válófélben vagyunk.A kapcsolatunk nagyon jó.Gyerekek vannak.A szex addig lesz közöttünk amig nem talál valamelyikünk párt magának.
2011. febr. 10. 09:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát számomra fura, de ha nektek így jó, és senkinek sem fáj, legyen... Nektek kell tudnotok. Részemről nem normális, mert vagy együtt vagyok valakivel, vagy nem. Ilyen helyzetben én nőként kihasználva érezném magam, ha te nem, akkor nincs gond.
2011. febr. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Nem értem,hogy miért váltok el? A gyerekre is gondolnotok kellene! Ők sínylik meg legjobban a válást. Ha a szex jó,akkor minden mást meglehetne beszélni és megoldani.
2011. febr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

Figyelj!

Ha neked ez így megfelel, nem értem, miért írsz ki róla kérdést, hiszen senkinek semmi köze hozzá, mit csinálsz.

Én a magam részéről nem mennék bele ilyen dologba, mert vminek v. vége van, v. nincs, köztes állapot nem létezik (az én véleményem szerint).


De ez nem értem, téged miben befolyásolna?!

Ha jól esik, csináld! :)

2011. febr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%

Fura...

Mondjuk eléggé érdekes az a már nem szerelmes c. indok is. Előbb-utóbb úgyis elmúlik és szeretet marad a helyén. Persze jóval másabb szeretet, mint mondjuk barát iránt, de akkor sem szerelem. Na de mindegy, ti dolgokot. Ha jól esik a szex, akkor hajrá, bár én nem csinálnám, az biztos.

2011. febr. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Dehát ha minden ilyen jó, akkor melyikőtök akart válni? És tulajdonképpen miért? Én nem akarlak elkeseríteni, de a szerelem sajnos másnál is elmúlik. ( Tisztelet a kivételnek, tudom hogy vannak ilyenek. De sajnos szerintem az a kevesebb akiknél még tizenévek múltán is lángoló a szerelem! ) Szeretetet, tiszteletet éreztek egymás iránt? Mert ha igen, akkor kár felrúgni ezt a kapcsolatot.
2011. febr. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ha megkérdezhetem ti miért nem csinálnátok?Mert megalázó lenne?
2011. febr. 10. 10:01
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

Fúúú. Mi csináltunk ugyanezt fél évi,g aztán neki lett valakije. Amíg így találkozgattok, soha nem fogsz megszabadulni tőle, mindig azt fogod érezni, hogy hozzá tartozol. Pedig mi is azt mondtuk, hogy nem vagyunk már szerelmesek, de ha mindkettőnknek jó így, akkor miért ne találkozgassunk. Aztán mégis pofára estem ,amikor egyszer már csak nem hívott, hogy találkozzunk.

Be kell fejezni vagy ismét igazából (minden síkon) együtt lenni, mert ez így nem egy normális kapcsolat.

2011. febr. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Minden megvan szeretet ,tisztelet.De Ő nem akar velem élni.Túl nagy szám volt és szóltam dolgokért amik szerintem jogosak voltak, de szerinte nem.Ez vezetett idáig.
2011. febr. 10. 10:03
 9/20 Bocipók ***** válasza:
100%
Nekem az jön le, hogy a férjed nem tudja mit akar.
2011. febr. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is megvolt a szerelem, azért is estem pofára, ő meg meggyőzte magát, hogy miután együtt nem működik, jobb lesz nélkülem, valaki mással. Az más kérdés, hogy évekkel később megint összehozott miket a sors és azóta együtt vagyunk, most már gyerekekkel, valódi, működő párkapcsolatban. De nem hiszem, hogy ez az általános.

Le kéne ülni és megbeszélni, hogy pontosan mit is szeretnétek, mert ez így nem is kapcsolat és nem is elválás. Ha együtt szeretnétek megoldani, akkor mindent bele, ha csak a szex, de nem akar már valamelyikőtök együtt élni a másikkal, akkor inkább a szex sem és keressen magának az a fél valakit, akivel úgy érzi, teljes kapcsolatban tud élni.

2011. febr. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!