Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem fontos a szülinapom?

Csak nekem fontos a szülinapom?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel három hete járunk. Tegnap volt a szülinapom, egész nap semmi, majd este 8-kor hívott, hogy találkozhatnák 9-kor, de nem készült semmivel. Végül találkoztunk, kaptam néhány szál virágot, meg beültünk egy olcsó teázóba és ennyi. Nem akartam hisztizni, ezért nem tettem szóvá a csalódottságom, de magamban egész este pufogtam...Csak ennyi??? Mi a véleményetek?
2011. febr. 10. 10:59
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-)
2011. febr. 10. 11:12
 12/31 anonim ***** válasza:
83%
Ha neki lett volna most a szülinapja mit kapott volna tőled?
2011. febr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

"Végül találkoztunk, kaptam néhány szál virágot, meg beültünk egy olcsó teázóba és ennyi."


Szerintem felköszöntött.

Próbálj meg örülni a legkisebb dolgoknak is :)

2011. febr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, hogy te sem egy jegygyűrűre számítottál :)

"kaptam néhány szál virágot, meg beültünk egy olcsó teázóba"

Aki a kicsit nem becsüli, az a nagyot nem érdemli :) 3 hét után ez egy teljesen korrekt húzás volt tőle.

2011. febr. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Hát, én készültem volna rá előre, kinéztem volna valami fantáziadús helyet (nem feltétlenül a drágát), ami érdekelheti és csináltam volna egy kis felhajtást. Mondjuk tortát rendelek, amit egyszer csak behoz a pincér vagy elvittem volna a jégteraszra és bemondatok egy jókívánságot.Lényeg hogy érzékeltettem volna Vele, hogy ez egy különleges nap...ilyenek
2011. febr. 10. 11:18
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fektetett bele energiát, hiszen felköszöntött, virágot is kaptál, töltött is veled időt, teázni is elhívott. Ez gondolom a szülinapod miatt volt.

De kíváncsi lennék rá, hogy tényleg mit vártál, mivel lettél volna elégedett?

2011. febr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Oké, de lehet hogy mások vagyunk.
2011. febr. 10. 11:19
 18/31 anonim ***** válasza:
73%
remelem nem lesztek egy honaposak. Milyen ember vagy te? 3hete vagytok egyutt.. Nem ismer meg.. (ha ismerne ott hagyna) 27eves letedre ennyi eszed van.. Sajnalom a parodat.
2011. febr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Egy picit eltúloztad szerintem,h mire vársz a szülinapodon.


Soha nem akartam ilyet (persze mindenki más), de azért ez túlzás, nem gondolod?


Ha mondjuk csak a tortakoncepciot nézem, akkor én annak is örültem volna, ha két szelet tortát kapok, és csak séta közben előveszi....

2011. febr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem korrekt módon felköszöntött, nekem is volt, hogy a szülinapom előtt jöttem össze valakivel, kb. két hete jártunk, kaptam tőle egy doboz Raffaellot meg mondta, hogy boldog szülinapot, nekem tökéletesen megfelelt.
2011. febr. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!