Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem fontos a szülinapom?

Csak nekem fontos a szülinapom?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel három hete járunk. Tegnap volt a szülinapom, egész nap semmi, majd este 8-kor hívott, hogy találkozhatnák 9-kor, de nem készült semmivel. Végül találkoztunk, kaptam néhány szál virágot, meg beültünk egy olcsó teázóba és ennyi. Nem akartam hisztizni, ezért nem tettem szóvá a csalódottságom, de magamban egész este pufogtam...Csak ennyi??? Mi a véleményetek?
2011. febr. 10. 10:59
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nekem is fontos a szülinapom, de csak annyira, hogy akik közel állnak hozzám lehetőleg ne felejtsék el, semmiféle ajándékot, tortát, virágot nem kérek senkitől.
2011. febr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Annak örülj,hogy egyáltalán 3 hét után tudja,hogy mikor van a szülinapod,és ad valami apróságot...
2011. febr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Három hét még semmi.Ezalatt még megisnerni sem volt ideje.Készülni és igazán nagy durranást vásárolni valakinek csak akkor lehet,ha ismerjük őt.Ha tudjuk a szokásait,a kedvenc dolgait,ezen belül is,hogy mi az,ami még nincs meg neki,mire vágyik régóta.Ehhez viszont idő kell.Ennek kitalálására és beszerzésére is.Összesen három hét pedig édes kevés.Ráadásul ő nem tudhatta,hogy te a puccparádét szereted és a feltűnést.Honnan kellett volna tudnia,hogy neked nem az a lényeg,hogy Ő felköszöntött,hanem az,hogy az egész étterem lássa és hallja,hogy neked ma van a szülinapod (torta a pincérrel,üzenet bemondása...)?

Három hét után teljesen korrekt,hogy kaptál pár virágot és elvitt teázni.Hogy olcsó helyre vitt?Na és?Nem felejtette el és gondolt rád aznap!

2011. febr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Elégedj meg ennyivel és vedd figyelembe, hogy nem mindenki rajong a puccos ünneplésekért, mint amit te leírtál, hogy pincérrel bevitetni a tortát. Én pl egyenesen utálnám. Miért nem elég neked a virág meg az, hogy együtt töltöttétek az estét? Mi lenne neked a megfelelő köszöntés?

26/N

2011. febr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
a pincéres-tortás akciótól én is hánytam volna :D
2011. febr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
főleg 3 hét után... nevetséges
2011. febr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
50%

Jesszus visszanéztem hány éves vagy...azt hittem valami csitri tizenéves. Mert kb úgy viselkedsz.


3 hét után örülj, hogy pár szál virágot kaptál és felköszöntött. Ha erre tortát meg bemondót meg mittoménmit vársz akkor mi lesz teszem azt 3 hónap múlva?


Luxusutazás? Aztán netalán 3 év múlva? Mars körüli utazás?


Nem vagytok még annyira összeboronálva. A férfiak különben is utálják a felhajtást (legalábbis akiket ismerek) a nagy szavakat és főleg a készülődős glancot. :)


A férjem 6 év után szokott virágot hozni és vacsorázni vinni. :) S akkor sem puccos drága helyre én pedig irtó cikinek érezném a felhajtást főleg nyilvános helyen, de hát nem vagyunk egyformák. (Nálunk a falra kitett naptárba vannak minden évben beírva a főbb események, mert ugyebár arra sem szokott emlékezni, és aki azt mondja, hogy bezzeg az ő pasija férje mindenre emlékszik ugyan kérdezzen már rá egypárra :D Egyedül a kislányunk születésnapját tudja fejből)

2011. febr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Juj de osztotok!:-) Azért keveseltem , mivel eleinte mindenféle ötletekkel állt elő, például hogy milyen színdarabokra menjünk, illetve miket csináljunk majd...most meg egyáltalán nem készült és kedvetlen volt
2011. febr. 10. 14:14
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy elfogyott a pénze és nem úgy jöttek ki a dolgai,ahogy tervezte,ezért volt rosszkedvű.De legalább megpróbálta és nem felejtette el.3 hét után az,amit adott bőven elég.A puffogás helyett pedig a felvidítás és egy köszönöm is simán megtette volna.
2011. febr. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
67%
ostoba buta nő.
2011. febr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!