Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan azt hiszik a lányok/n...

Komolyan azt hiszik a lányok/nők, hogy ezeknek az ajándékoknak örülni fognak a férfiak?

Figyelt kérdés

Szivecskés plüss maci, közös képet rányomni polóra, párnára és még sorolhatnáma giccsesebbnél gicsesebb dolgokat. Soha eszembe nem jutna ilyet ajándékozni.


Sokszor azon döbbenek meg, hogy ilyeneket képesek 20 évesek is adni egymásnak, akár 2 év kapcsolat után is. A másik, hogy komolyan tőlünk kérnek ajándékötleteket? Ennyi idő után, hogy lehet valakit ennyire meg nem ismerni??? Mi honnan tudjuk, hogy mit szeret az illető párja? És akkor jönnek az ilyen "nagyszerű" párna ötletek..


2011. febr. 10. 13:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%
Neked ez miért fáj? Hadd tegye, aki akarja! Ugyanúgy, ahogy Te vagy én nem tudjuk, hogy milyen és ezért minek örülne egy ismeretlen megajándékozott, az sem kizárható, hogy aki ajándékot ad, az jól érzi magát attól, hogy adott, adhatott valamit annak, akit szeret. Akkor pedig miért ne? Innen nézve majdnem indifferens, hogy a megajándékozott mennyire örül egy bizonyos valaminek? ;)
2011. febr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Engem sem izgat különösebben,hogy ki mit vesz a pasijának, de tény, hogy én sem vennék ilyeneket soha!
2011. febr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Dehogy fáj nem nekem!:) Csak minden második kérdés erről szól és elgondolkoztam rajta. De most őszintén nincs igazam?
2011. febr. 10. 13:31
 4/22 A kérdező kommentje:
*Dehogy fáj nekem ez.../na én aztán tudok írni/
2011. febr. 10. 13:31
 5/22 Cory Rose ***** válasza:
93%

Én nő vagyok de nekem se jutna eszembe ilyesmiket ajándékozni, hogy szívecskés párna, meg közös képes póló és társai... És én sem örülnék semmi hasonlónak.

Szerintem akkor már több értelme van valami olyat adni, amire tényleg vágyik az ember barátja/barátnője, még ha semmi köze sincs a valentin-naphoz. Egyébként én az összes ilyen ünnepekre utaló ajándékot utálom, karácsonykor a fenyőfás, télapós ajándékok, hőgömbök meg nem tudom, húsvétkor nyuszik.. Boldog szülinapot-feliratos plüssök. Ezek annyira feleslegesek.

2011. febr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Pasiknak annyira nehéz ajándékokat vásárolni,gondolom azért is vesznek ilyeneket mert már nem tudnak mit kitalálni vagy nem tudom!!Mindenesetre én mindig gondba vagyok,hogy mivel ajándékozzam meg a férjem!!parfümöt tudok neki venni anélkülis hogy valami ünnep lenne!!!meg ruhaneműt is!! :S:S
2011. febr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%

Igazad van! Én nő vagyok, de eszembe nem jutna ilyen dedós ajándékokat venni, max. gyerekeknek! Néha úgy érzem, hogy ilyen ajándékokat az vesz, aki saját maga is erre vágyik, de nem gondol bele, hogy a párja minek örülne!

Ha nincs semmi ötletem, akkor már inkább csokoládét, bon-bont veszek a páromnak, mert nagyon édesszájú!

Mihez kezdene egy béna plüss-macival? A közös fotós póló szerintem egy pasinak tök égő. Sosem fogja hordani, max. otthon, mert a haverjai halálra cikiznék vele!

2011. febr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
"...minden második kérdés erről szól..." - ja így már értem. Szezonja van. Majd elmúlik! :D
2011. febr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
64%

Én sose adnék ilyet a barátomnak..

A sima szívecskés párna még oké, de az ilyen közös fotós dolgok.. hát pff :S

2011. febr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%

Na ezért nem kell a valentin napot úgy tekinteni,mint egy kötelező "ünnepet",ami megint csak arról szól,hogy "Úristen már megint mit vegyek Neki?" Egy nő örül a parfümnek,egy szép fehérneműnek stb.,a pasikat ezek a dolgok nem nyűgözik le. Ha meg akarja valaki lepni élete párját főzze meg neki a kedvenc ételét,és süssön neki valami finom sütit,és garantált,hogy örülni fog Neki. :)


25/N

2011. febr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!