Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélendő ha egy férfi megüt...

Elítélendő ha egy férfi megüt egy nőt? (mi a véleményed? )

Figyelt kérdés
Érdekelnének a vélemények. Olvastam ma egy kommentet egyik kérdésnél, amit egy férfi írt, miszerint ha a nő "szájal" akkor nyugodtan fel lehet pofozni. --> Innen jött a kérdés. Kiváncsi vagyok vajon hányan értenek egyet a kommentelővel. És ha lehet indokot is kérek, ha igen..
2011. febr. 10. 13:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Egyszer üssön meg egy férfi, addíg a pontig tartott a kapcsolatunk. A Páromnak ezt már mondtam a kapcsolatunk elején, és bármennyire szeretem, nem fér bele az én életembe, hogy megüssön egy férfi. 23/N
2011. febr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%

Ugy gondolom elitelendo ha egy ember megut egy embert. Lehet az no, ferfi, gyerek, idos. A fizikai bantalmazast a korulmenyektol teljesen fuggetlenul mindig elitelonek tartom. (egyebkent a lelkit is, de a kerdes nem erre vonatkozik) Emberhez meltatlan viselkedes.

19/L

2011. febr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%

Elítélendő. Mindenféle erőszak bármely nem részéről elítélendő.

Engem nem ütöttek még meg, de kiskoromban naponta végignéztem, ahogy apám elveri az anyukámat, és kevés megrázóbb pillanatot tudok, mint mikor a saját anyukádat látod összegörnyedve levegő után kapkodni.

23/L

2011. febr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az. Ha engem megütne egy férfi, akkor látna utoljára. De a nő se üsse meg a férfit akkor, ez így fair.
2011. febr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem is elítélendő!Az ilyen ember aki így nyilatkozik "szájal" akkor nyugodtan fel lehet pofozni" az szerintem egy gerinctelen ember és az ilyenek szokták verni a feleségüket/gyereküket!

De szerintem az is baj hogy a megvert nők 80% nem mer lépni,és ennek előbb utóbb tragédia lesz a vége.Sajnos az én környezetemben is van példa erre.

Én soha senkinek nem tűrném!:S

Szerencsére a párom egyáltalán nem ilyen!:)

2011. febr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
8%
ha a nő olyan hülye hogy kiprovokálja és nem látja hogy meddig mehet, megérdemli. Ettől függetlenül a férfitól is elvárható hogy fékezze magát. Az erőszak nem szeretni való dolog, de néha kell.
2011. febr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
75%
Te meg olyan hülye vagy hogy a p öcsödnél fogva kéne fellógatni és mutogatni!!! Ja, bocccs egy húrkot nem lehetne rá kötni...
2011. febr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%

Mindig elitélendő , ha egy náladnál gyengébbre emelsz kezet és kihasználod a fizikai fölényed . Ez teljesen mindegy hogy nőt versz , kisgyereket , gyengébb fiúkat , vagy időseket .

Ha mégis sok benned(bennem) a tesztoszteron akkor vezesd le máshogy vagy veled egy súlycsoportú emberen .

24/f (hogy lássátok nem csak nők ellenzik :)

2011. febr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%
Természetesen elítélendő, főleg ebben az esetben, de amúgy kortól, nemtől függetlenül undorító dolog bántani mást.
2011. febr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy elítélendő! Szerintem aki szereti a párját, az nem tudja megütni, ha meg nem szereti, akkor minek van vele? Ez a "szájal" kifejezés meg különösen irritál, mert mit tekintünk szájalásnak? Azt is, ha a nőnek van saját véleménye, ami nem egyezik a pasiéval, és esetleg ki meri mondani? Ha meg olyan a nő, hogy mindenért perlekedik, és a pasi nem tudja elviselni, akkor lehet lépni, és máris megoldva a probléma. De verekedni nem kell.
2011. febr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!