Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj velem? Férjem...

Mi lehet a baj velem? Férjem van, szeretem, vágyo folyton vele lenni, hozzábújni puszilgatni simogatni, vágyo rá hogy ő is simizzen puszilgasson, de a szextöl menekülnék. It kéne tennem?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 14:50
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
vágyom, mit kéne tennem? beragadt az m
2011. febr. 10. 14:54
 2/26 anonim ***** válasza:
75%
én pont ugyanígy vagyok. évek óta nem találom a megoldást.
2011. febr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mond el neki a problémád, aztán forduljatok szakemberhez.
2011. febr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
És a Te férjed mit szól hozzá?
2011. febr. 10. 15:01
 5/26 anonim ***** válasza:
54%

kompromisszumot kell kötni. Azt ezért biztosan megérted, hogy neki szüksége van a szexre. elhagyni teljesen nem lehet az együttlétet, ez gondolom számodra is egyértelmű. Pl. ha túl sokszor szeretne veled lenni, akkor meg kell beszélni, hogy hetente "ennyiszer". csak sok férfival sajnos nem lehet az ilyet megbeszélni, mert akkor rögtön az van, hogy nem szereted, és nem kívánod!

Viszont, ha nincs kirívóan sokszor szüksége rá, tehát úgy átlagosan igényli, akkor (ez hülyén hangzik) de vele kell lenned.

Nem szabad őket megvonni a szextől, mert másfele fognak kacsingatni. Egy normális férfi nem tud meglenni szex nélkül, és ez érthető is. Sőt sok nő sem, van aki nő létére borzalmas mániákus.:S


22L

2011. febr. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
nekem ugyanez a gondom. nekem mindig faj
2011. febr. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%
Először is kideríteni,hogy mi okozza a libidó csökkenését.Nem-e esetleg a fogamzásgátló ha szedsz. Nekem sajnos rendesen elvette a szexuális étvágyamat.De ezer más ok is lehet én csak magamból indultam ki.
2011. febr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
76%

Gondold át, mi az, amitől nem akarod, és hogy milyen körülmények között akarnád (pl. előtte egy masszázs a férjedtől, szerepjáték, ahol te vagy a királylány, ő meg a herceg, kifested előtte magad, hogy szépnek lásd magadat is stb.), és ha megvan, beszéljétek meg, próbáljátok ki, hátha úgy feloldódsz.


Azon is gondolkodj el, ha nem ő volt az első férfi az életedben, hogy másokkal is ezt érezted-e, kezdettől így van-e, és ha nem, mikor változott meg a helyzet. (Ha nem tudod konkrét eseményhez kötni, még az is lehet, hogy egészségügyi, hormonális gond van a háttérben.)


Ha nem tudjátok ketten megoldani a dolgot (miután magaddal tisztáztad), menjetek el szakemberhez, nem szégyen! Mindkettőtök élete sokkal gazdagabb lesz, a házasságotok pedig erősebb, ha megoldjátok!

2011. febr. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
nem védekezünk nem szedek tabit. egyébként mikor sokat csináltuk sem jött össze a baba de most már a babázás sem hoz lázba
2011. febr. 10. 15:10
 10/26 anonim ***** válasza:
93%
Fogamzásgátlo nagyon le tudja csökkenteni a sexuális vágyat el sem hinnék sokan h mennyire.De ha nem szedsz akkor nem itt kell keresni az okot.Biztos van valami sexuálpszichologus.Nem éri meg h rámenjen a házasságotok,föleg ha nincs amugy más baj.Amúgy egy férj is idővel besokall és más után néz,gondolom ezt te sem akarod,szóval itt az idő kiderülteni h mi lehet a gond.
2011. febr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!