Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira imádom az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira imádom az ilyen szeretgetős lányokat, akik szinte bárhol, utcán vagy akárhol imádják a párjukat puszilgatni, ölelgetni, odabújni vagy csak én vagyok ilyen fura ízlésű fiú? Sajnos eddig nem találtam ilyen barátnőt magamnak.

Figyelt kérdés
Tök jó lenne nekem is egy ilyen barátnő, mert én is ilyen szeretgetős típus vagyok fiúként. :)
2011. szept. 6. 21:21
1 2
 1/15 DJ_Whiteman ***** válasza:
64%
Ez bizonyítja, hogy igenis vannak a földön aranyos és kedves csajok, és valamelyikük rád vár;)
2011. szept. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%
Biztos pénzes pasijuk van! Azért éri meg nekik!
2011. szept. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
54%
én is ilyen vagyok a barátom azért is szereti mert azt mondja olyan mint ha büszke lennék ezáltal rá ami igaz is de én mindig ölelgettem,meg puszilom úgyhogy rám ez igaz :D sok ilyen lány van hid el te is találsz majd egyett :D
2011. szept. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

én is ilyen vagyok írj privit.

19F

:D:D:D:D:D:D

2011. szept. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem csak Te vagy ilyen ízlésű :) Nekem vannak barátaim párban,akik ugyanezt csinálják,de őszintén megmondom,engem ez zavar. Nem tud elmondani egy mondatot anélkül,hogy puszit adjon a párjának...Én is imádom szeretgetni a barátomat,meg puszilgatni,de utcán én inkább visszafogom magam. A többi ember nem kíváncsi erre :)
2011. szept. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
54%
Az én barátnőm is ilyen és szerintem ez egyálltalán nem ritka :)szerintem ha szeret akkor azt nem fél kimutatni mások elött se mind1 h mit gondolnak róla.
2011. szept. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

De jó nektek, akiknek ilyen barátnője van! :)


Itt Debrecenben sok szép lány van. Csak vagy van pasija vagy nem tudom megközelíteni úgy, hogy kapcsolatot alakítsak ki.


Pedig naponta érzem a hiányát. :/

2011. szept. 6. 22:10
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is debreceni vagyok de pont az ellenkezőjét tapasztalom, mármint, hogy az ilyen fiúkból van kevés...
2011. szept. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

A válasz írója 96%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:09


Szívesen ismerkednék veled.

Hány éves vagy?

2011. szept. 6. 23:23
 10/15 anonim ***** válasza:
én nagyon ilyen vagyok, bár a barátom nem szereti, újabban (1-2 hónapja). megy is tönkre a kapcsolatunk szép lassan
2011. szept. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!