Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti is tapasztaltátok már...

Nők! Ti is tapasztaltátok már ezt? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Egy nő ha lebetegszik, a férje(élettársa, barátja, párja) pár napon belül "rákontrázik", a halálán van, ápolgatni kell. Mit gondoltok erről?
2011. febr. 10. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem hinném,hogy rákontrázik,max elkapja tőled.Viszont az tény,hogy a pasik nagyon idegesítőek betegen,mert egy kis náthába is majd' bele halnak
2011. febr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem kell az ilyen elfuserált kisasszonyokhoz hasonlítani az összes férfit.
2011. febr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Ez nagyon is igaz :D

Nem egy pasit ismerek, aki /ha felgyógyult az asszony/ tüneteket produkál. És nem elkapta a betegséget :) Szerintem csak egy kis figyelemre, törődésre vágynak.

2011. febr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Én még soha nem tapasztaltam ilyesmit.
2011. febr. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Én nem szeretem az ilyen gyerekes pasikat és férfit akarok!
2011. febr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
APum pont az ellentéte ennek. Sose nyafog ha beteg, nem képes elmenni az orvoshoz(ami 5percre van innen) akármennyire is a halálán van. Remélem nekem is ilyen férjem lesz majd, ne nyafogjon már egy pasas.
2011. febr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az apám az ellenkezője a férjem viszont ilyen. :-/


Itthon majd megpusztulok, de segítségem nincs. Lázas betegen viszem a háztartást, köhögök tüsszögök, alig látok. Ráadásul a 20 hónapos kislányunkat is el kell látnom. Aki valószínűleg el fogja tőlem kapni, mert senkire nem tudom bízni és nemhogy egy hétig, egy napig sem bírja ki nélkülem.


Erre este megjegyzi ő milyen rosszul van, mert mintha kaparna egy kicsit a torka. Majd elheveredett és előadta a nagy halált, ami addig tartott, amíg a szemetet is le nem vittem. (ennyit kellett volna csak megtennie).


Utána már fickándozott, gépezett, meg még szexelni is akart...megjegyzem ennek örültem volna, ha épp nem fuldoklási rohamaim lennének és nem folyna a taknyom-nyálam egybe, és nem rázna a hideg.

2011. febr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%
Én még nem is hallottam ilyesmiről. Szerintem hülyeség.
2011. febr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az en ferjem nagyon normalisan all hozzam, ha beteg vagyok. Probalok nem kerni segitseget es apolnia sem kell, de mindig kerdezi, hogy hogy vagyok, miben tud segiteni stb. Sosem tapasztaltam, amit mondasz.
2011. febr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyanez van, mint a 17.50-es válaszolónál!

Mondjuk a páromat nem kell ápolgatni, de a saját rosszullétére hivatkozva nem volt hajlandó semmiben segíteni, pedig olyan szarul voltam, hogy szinte állni sem tudtam :(

2011. febr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!