Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megkeressem...

Szerintetek megkeressem eltűnt apámat?

Figyelt kérdés
Apámnak már volt felesége, gyerekei, mikor összejött anyámmal. Alkalomszerű, de rendszeres, titkos kapcsolatukból megszülettünk az ikertesóm és én. Anyám megígérte, hogy soha nem buktatja le apámat. Ennek már 33 éve, már nekem is családom van, de sokszor eszembe jut, vajon érdemes lenne megkeresnem apámat, féltestvéreimet? Vagy maradjon ez a titok sírig tartó?
2011. febr. 10. 23:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Te cipődben járok.Én sem tudtam sokáig,hogy mit tegyek.Mára a netes közösségi oldalaknak köszönhetően rábukkantam.De nem akarja velem felvenni a kapcsolatot.Bújkál előlem mondhatni...Én viszont nem adom fel.Egyszer,csak egyszer szeretnék a szemébe nézni.Bárhogy teszel,nem az a gond,hogy érdemes-e,mert azt Te tudod,hanem az,hogy keményen megviseli az embert.Mellbevágó érzést okoz sokszor.Sok szerencsét!
2011. febr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Én sajna a netes oldalakon nem találom, csak a gyerekeit, őket meg nem biztos, hogy zaklatnom kéne...
2011. febr. 10. 23:18
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

szerintem keresd fel!

Igaz nekem más a helyzetem, mert életemben 6-szor max láttam apámat. 5 éve meghalt, én 16 éves voltam és még sírni sem tudtam a temetésén. Néha eszembe jut, hogy milyen rossz, hogy nincs apám, kíváncsi lettem volna rá talán. Persze mégsem, mert nem kellettem neki, alkoholista lett.

2011. febr. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hozzánk is eljárogatott gyerekkoromban, évente úgy egyszer, de 18 éves koromban volt nálunk utoljára. Egyszer 21 évesen felhívtam telefonon, de közölte velem, hogy: "Nem hiszem, hogy neked, pont rém van szükséged!" Hát ezek után letettem a telót, bőgtem egy kicsit, és azótA nem tudok róla semmit.
2011. febr. 10. 23:27
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyen kapcsolatból születtem én is:)Én soha nem láttam őt,néhány éve szántam volna rá magam,de meghalt időközben.Közösségi oldalon megtaláltam az egyik féltestvérem,de nagyon hűvösen válaszolt,és nem akart velem találkozni.Úgyhogy erről ennyit.
2011. febr. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Jó, hogy ezt leírtad, hát gondolom engem sem fogadnának boldogan, úgyhogy valószínű nincs sok értelme.
2011. febr. 10. 23:41
 7/20 anonim válasza:
Keresd fel Drága....:) én csak annyit mondok örülj, hogy él az apád addig légy vele mert rövid az élet...
2011. febr. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%

Én 4évesen láttam utoljára apámat. Kb 17évesen osztálytársam segített őt megkeresni. Boldog voltam. Ő is. Legalábbis azt mutatta még akkor. 1héten keresztül minden nap találkoztunk és vagy 3napot ott is aludtam nála. Utána a suli miatt 1hétig nem tudtam menni hozzá csak hétvégén. Mire odamentem ő elköltözött csak a volt élettársa volt ott.

Az új címét se adta meg és számot is váltott. Most annyit tudok róla hogy egy 28éves csajjal lakik és már nem ebben a városban.

Jelenleg nagyon vegyes érzések kavarognak bennem és már valamien szinten megbántam, hogy 17évesen megkerestem őt.


(20/L)

2011. febr. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Azért érdekes, hogy mennyire nem vagyok egyedül ezzel a problémával. Eddig azt hittem az én esetem elég egyedi, de rá kell jönnöm, hogy sokan járnak hasonló cipőben. Sokszor gondolkodtam rajta, hogy vajon, ha valaki ennyire nem akar gyereket (mint ezek az eltűnt apák), akkor miért nem védekezik? Ennyire buták az emberek?
2011. febr. 11. 11:53
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezen csodálkozom.Úgy nőttem fel,hogy akármilyen társaságban voltam,mindenk csodálkozott,hogy ilyen van...Itt meg szépen összejöttünk:DÉs szembetűnő az is,hogy mindnyájunkhoz úgyanúgy viszonyulnak az ilyen rokonok.Érdekes.
2011. febr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!