Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejelenthetem már, mint...

Bejelenthetem már, mint eltűnt személyt? Teljesen ki vagyok készülve! (? )

Figyelt kérdés

A párom már 30 órája nem ad magáról semmiféle életjelet. Tegnap hajnal 5 órakor elment dolgozni, ahogy szokott. Azt mondta, munka után (délután kettőig dolgozik egyébként) elmegy meglátogatni egy munkatársát, aki 40 km-rel odébb lakik. Nem ismerem a srácot, sajnos a nevére sem emlékszem, hiába is töröm az agyam. Tegnap este fél kilenc körül hívtam a párom, hogy megkérdezzem, kb. mikor ér haza, de nem vette fel. Este 11-ig folyamatosan próbáltam hívni, de semmi. Utána valószínű lemerült a telefonja. Abszolút nem tudom elérni és még mindig nem jött haza. Kétségbe vagyok esve, mehetek már a rendőrségre? Foglalkoznak egyáltalán az üggyel ennyi idő eltelte után?

Azt még leírnám, hogy ez a viselkedés egyáltalán nem jellemző a páromra, 8 éve együtt vagyunk, ismerem. Nem italozik, nem nőzik. Félek, hogy baleset érte vagy valami egyéb baj történt. De ennyi idő után már engem vagy a szüleit valahogyan biztos értesítette volna a rendőrség, ha baj lenne, ugye?


2011. júl. 10. 10:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/145 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen és remélem minél előbb előkerül.
2011. júl. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/145 anonim ***** válasza:
100%
Barátokat, szülőket, munkatársakat stb. nem tudsz felhívni, hogy tudnak-e valamit? Vagy hogy kihez mehetett, aki 40 kmel odébb lakik? Mindenképp tegyél bejelentést is!
2011. júl. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/145 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, hogy bejelented a rendőrségen, veszíteni valód nincs! Tedd meg minél előbb! Ez nem játék!! Remélem előkerül!
2011. júl. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/145 Kései Sirató ***** válasza:
100%

A munkahelyére be tudsz telefonálni? Ott tudhatják a munkatársa címét, számát, akihez ment..

Én ezt tenném, ha nem járok sikerrel, akkor irány a rendőrség.

2011. júl. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/145 anonim ***** válasza:
93%
Menj a rendőrségre, szerintem elég, ha 24óra telik el!!! Remélem semmibaj nem történt, majd írd meg a fejleményeket!!!
2011. júl. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/145 anonim ***** válasza:
95%
Egyrészt tégy bejelentést, másrészt telefonáld körbe a környező kórházakat, (betegfelvételi), esetleg tudnak-e róla. Szívből remélem azért, hogy nincs semmi baj, csak lemerült a telefonja.
2011. júl. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/145 anonim ***** válasza:
23%

Én úgy tudom hogy 32 vagy 36 óra után lehet értesíteni őket és akkor foglalkoznak az üggyel,én még várnék a helyedben olyan délután 2-3 óráig,aztán ha akkor sincs semmi akkor jelezném a rendőrségen!

Nem akarok rossz indulatú lenni de nem lehet hogy van valakije?Csak lehet nem tudsz róla??

2011. júl. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/145 A kérdező kommentje:
Senki nem tud róla semmit. 3 munkatársát sikerült elérnem, nem tudtak segíteni, nem ismerik azt, akihez ment. Hatalmas nagy cég, több ezer emberrel, és azt a srácot ők nem ismerik sajnos. Több kollégáját nem tudom elérni sehogy. Akkor maximum délig várok és bejelentést teszek. Már tiszta idegbeteg vagyok. :(
2011. júl. 10. 10:33
 9/145 anonim ***** válasza:
91%

Mindenképpen menj be a rendőrségre! Ha még nem is nyilvánítják eltűntnek,addig is utána néznek,hogy nem volt e balesete,átnézhetik a térfigyelő kamerák felvételeit stb.

Nyugodj meg(tudom,hogy nem könnyű),és majd írd meg mi van a pároddal!

2011. júl. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/145 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy nincs senkije, nem csal meg. Ilyen meg sem fordul a fejemben. A kapcsolatunk tökéletes, semmi megcsalásra utaló jelet nem adott soha, úgyhogy ezt kizárnám.
2011. júl. 10. 10:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!