Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltűnt személy keresése? 5...

Andris1987 kérdése:

Eltűnt személy keresése? 5 napja nem ad életjelet magáról,24 éves fiú.

Figyelt kérdés
A rendőrségen már keresik, hogyan tudnék segíteni? Ha kiplakátolom az arcát egy telefonszámmal Pest forgalmasabb helyein pl? Kell arra valami engedély? Vagy csak kiragasztom és várok? Köszi minden infót!
2011. júl. 12. 21:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
esetleg meg lehet kérni a mobil szolgáltatót, hogy keresse vissza a mobilja legutóbbi tartózkodási helyeit
2011. júl. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
7%

Miért akarjátok keresni? 24 éves nyílván nem azért tűnt el mert eltévedt, hanem mert elege lett és elment, úgy hogy ne tudjon a hollétéről senki.


Én személyszerint zokon venném ha utána jönnének keresni.

19/F

2011. júl. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
21:47: hálisten, h a világ nem így működik, mint feléd.
2011. júl. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Zsenikém, és ha baja van? Megtámadták a cigók vagy hasonló?
2011. júl. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 48%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:47


Lehet, hogy nem önszántából nem jelentkezik, ezért szerintem a tanácsod nem túl jó.

Amit az első ír, az szerintem jó ötletnek tűnik.

2011. júl. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

szia.

én nem tudom a választ, de nagyon sokan plakátolgatnak mindenfélét engedély nélkül is. szerintem nem kell, ha csak ilyen oszlopokra, fákra rakod, de nem biztos. viszont nem várnék a válaszra, inkább kiplakátolnám, minél előbb annál jobb. már csak azért sem hiszem az engedélyt, mert ha az kéne hozzá, azt nem biztos hogy azonnal adják, nyilván papírmunkával járna, és addig fokozódna a baj.

amit még tehetsz:

apróhirdetésben is feladhatod esetleg vmi városi újságban

illetve ami szerintem hasznos:

- az olyan szórakozóhelyeken, vendéglátóhelyeken ahol gyakran jár, ott is kiplakátolhatnád. ott biztos van aki ismeri.

- ha emeletes házban lakik, talán a házban is kiteheted vagy kérdezősködhetsz, de ha a rendőrök keresik, ők ezt már biztos megtették

- gondold végig, biztos az összes ismerősét hívtad-e, vagy hogy ha nem bántották, hanem pl szándékosan elmenekült vhova, hova menne...

- ha a kocsija is eltűnt, nem biztos h a közelben van

remélem segítettem. ijesztőnek hangzik a helyzet. kid ő?

2011. júl. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

a fiú akiről szó van az akinek a felhasználó nevében írsz

ez a andris1987?

2011. júl. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
utolsó vok: az első hozzászólóé jó ötlet. amúgy facebookon is lmegjelentetheted a dolgot. ott mindenkinek sokkal több ismerőse van mint a valóságban, hátha vmelyik látta is
2011. júl. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
bocs most láttam h közben írtak: akkor nem az utolsó hanem előtti voltam. nehogy az illetőt sértse h nevében írtam
2011. júl. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%
amúgy meg ha keresel vkit aki eltűnt, akk ki a fenét érdekel, h engedélyezett-e a kiragasztás, vagy sem???
2011. júl. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!