Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Mi a véleményetek?

Lányok, nők! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Fiatalon jobb inkább szülni,vagy idősebb korban?pl.19-22 éves kor körül,vagy 30 és azon túl?Persze bármikor szülhet az ember,nem csak ez a 2 korszak létezik,példának szántam.

Szerintem fiatalon jobb szülni,mert akkor még jobban regenerálódik a test is szülés után,talán könnyebb is,és nem utolsó sorban majd esetleg később a gyerekeddel együtt mehetsz szórakozni,és nem néznek a nagymamájának:)

Mi a véleményetek erről?


2011. febr. 11. 16:33
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Persze a fiatalon szülés hátulütője,hogy az ember nem éli ki magát olyan szinten,meg nem akkor mehet szórakozni,kikapcsolódni,amikor akar,mert a gyerek nagy felelősség,napi 24 órás szolgálatot igényel,nem lehet csak úgy félretenni.
2011. febr. 11. 16:35
 2/25 anonim ***** válasza:
55%
25-30 között kell túl lenni az első szülésen.
2011. febr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%

Én úgy 25-27 körül tervezem, a 3. X-ig semmiképpen nem szeretnék várni, valamiért túl későinek tartom.


21/L

2011. febr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb 26-32 éves korig.
2011. febr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
49%
Én 18-23 éves koromig egyetemre jártam, meg szerintem a nők többsége (remélem). 25-30-ig ideális. Amúgy meg ne az legyen már egy nőnek az élete egyetlen célja, hogy gyereket szüljön. Mert már sokan erre készülnek 16 éves koruktól..
2011. febr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%

Fiatalon türelmetlenebbek vagyunk.

30 fölött sokmindent átértékel az ember, sokkal nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb lesz, ami kimondottan jó a gyerekneveléshez.

2011. febr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem hinném, hogy bárki a muterjával akarna menni szórakozni, akármilyen fiatalos is ... ;-)
2011. febr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
azt csak úgy írtam,nem gondoltam komolyan :))
2011. febr. 11. 16:49
 9/25 anonim ***** válasza:
65%
24 éves vagyok,van egy öt éves fiam és egy 2,5éves lányom.Mindkét gyereket terveztük,és semmit nem bántam meg.Nagyon jó fiatal anyukának lenni.
2011. febr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
75%

Ez nagyon egyénfüggő. Van, aki szerencsésebb a szerelemben, korábban megtalálja a párját, akivel alapot tudnak építeni és gyermeket vállalni. A legtöbb nő, aki tudatosan tervezi a családot, az előbb tanul, dolgozik és ha adottak a feltételek, akkor vállalható a baba.

Az is nagyon egyénfüggő, hogy kinek mit jelent a "kiélés". Bulizás, utazás stb? Ezt a gyerekkel is lehet, nem csak egyedül, vagy a párunkkal, kizárólag akarás, szervezés, no és anyagiak kérdése. Nyilván, van egy bizonyos idő, amikor nem szaladunk világot látni a pici babával.

De ha már a kort kérdezed, pont a kettő között, 25-30 között jó, ha megvan az első gyerkőc.

2011. febr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!