Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselik a tehetségkutat...

Hogyan viselik a tehetségkutatók felfedezettjeinek barátnői/feleségei, hogy a párjuk után fiatal lányok ezrei csorgatják a nyálukat és kínálják fel magukat, csak azért mert a rivaldafénybe kerültek?

Figyelt kérdés

Én személy szerint, bár nagyon büszke lennék a páromra az elért sikerekért, de nem igazán tudnám nézni hogy szétszedik a csajok. Nagyon sok esetben ezek a "felfedezettek" elhagyják a barátnőiket és választanak valami új csajt.

Ezt hogy lehet bírni?


2011. okt. 16. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha a barátom elhagy egy butuska kislányért, aki beleszeret a hírnevébe, meg is köszönném, hogy megszabadított tőle. Legalább tudnám, mennyire vett komolyan...
2011. okt. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Fiatal lányok ezrei... te melyik országban élsz? Senki nem kíváncsi egy Megasztáros nyikhajra.
2011. okt. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó, látszik, hogy nem voltál még Vastag Csaba koncerten...
2011. okt. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Ha egyedülálló lennék, meg pár évvel fiatalabb, lenne az a pénz, amiért én is elmennék a TV-be bohócot csinálni magamból.

De már kinőttem az ilyesmiből, és hálisten a párom is :)

2011. okt. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

21:21 tényleg te vagy eltévedve. 10lányból 1-2 tán ha van akit hidegen hagynak ezek a "sztárocskák" a többi visít értük.:D

17/L

2011. okt. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
És felkínáljátok magatokat playback, oppardon, koncert után? Tényleg megöregedtem...
2011. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Biztos fura lenne, talán zavarna is, de ha megbízom benne, akkor nem túráztatnám magam rajta-kben is a bizalom az alapja a legtöbb kapcsolatnak. Ha meg első adandó alkalommal megcsal vmi felajánlkozó kis lábtörlővel, akkor az nekem is jobb, így legalább kimutatta a foga fehérjét...
2011. okt. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel megbízom a férjemben és az ítélőképességében, nem zavarna. Jobban zavarna az, hogy ilyenkor kifacsarják az embereket (erőn felüli fellépések, kevés alvás, stb) és valószínűleg fizikailag nehezen bírná hosszú időn át.
2011. okt. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

21:39 a 17éves lány vagyok. Igen nagyon sokan azt csinálják, még ha hihetetlennek tűnik is.

Még jó h én nem ilyen vagyok:D

2011. okt. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!