Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves lányok, válaszolnátok?

16 éves lányok, válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Húgomnak szeretnék ajándékot venni, 16 éves. Németországban lakom, már egy éve, és annak ellenére, hogy sokat beszélünk, nem tudom mégis mire vágyna. Én már nem emlékszem milyen igényeim voltak 16 évesen, de hát más kor van.. :)

Örülnék, ha írnátok, hogy ti minek örülnétek, mire van szükségetek, stb.

Előre is köszönöm a válaszokat :)

21L


2011. okt. 10. 17:23
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél neki ruhát parfümöt vagy ha szereti ékszert. Én mindig ilyeneket veszek a húgomnak ő kéri. 16 éves.
2011. okt. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
94%

ruhák, cipők, táskák, kiegészítők, sminkcuccok, esetleg koncertjegy...

így az átlag 16 éves lányoknál ezeket veszem észre, hogy szeretnék.

ÉN viszont műszakicikk-b*zi vagyok :)

szóval telefon, zene/videó-lejátszók, számítógépalkatrésuzek, stb :)

2011. okt. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
95%
Valami cuki dolgot, amit mutogathat a suliban, hogy ezt a nővérem küldte Németországból:)
2011. okt. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok 16 éves :-)


Attól függ mennyi pénzből szeretnél gazdálkodni meg hugodnak milyen a stílusa. Lehet poénos fülbevaló, kiegészítő, az ilyenek egy fiatal lánynak mindig kellenek. Ha viszon nagyobb összeget szeretnél rászánni, akkor akár egy telefon is lehet.

2011. okt. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Ékszer, táska, parfüm, ilyesmik :)
2011. okt. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Hú, hát én biztos örülnék bárminek, ami divattal kapcsolatos:)) Egyszer olyan finom parfümöt kaptam, hogy csak na:3 Igaz máig gőzöm sincs, mi lehet a márkája..:D Egy picit távolabbi rokontól kapta, de megdöbbentően eltalálta az ízlésemet:) Én meg pont ilyesmit kerestem korábban is magamnak;)
2011. okt. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2011. okt. 10. 17:39
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

hűű hát aminek én örülnék, az valami sminkszer, vagyis .... minél több :D de persze nem minden lány ilyen, de ha ilyen akkor na :) amúgy szerintem ruhát vagy ilyesmit azért ne, mi van ha nem tetszik neki... :) egyébként a parfüm sem rossz ötlet (: vagy tudod mi nagy divat még most.. az ilyen gumi órák :D [link]

mondjuk ez speciel egy fiú óra, de nagyjából látni fogod :D

2011. okt. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim válasza:
100%
Valami smink,vay smink ecset ami még nincs neki,vagy egy parfüm,valamilyen egyedi kinézetű hajpánt,vagy fölső,vagy cipő,vagy valamilyen ékszer.:D
2011. okt. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
42%
Vibrit (ha még nincs neki)
2011. okt. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!