Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hová tudnék elköltözni sürgőse...

Hová tudnék elköltözni sürgősen? Minden tanácsot elfogadok.

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, de utálok itthon lenni. Bárhová mennék, anyám beleegyezne, erről már beszélgettünk. 12 napot voltam egy ismerősömnél, de oda nem mehetek többször, megbeszéltük, hogy nem lesz belőle rendszer. Gyermekotthonra gondoltam még, de nekem igényem, hogy legalább este 10ig flangálhassak a barátaimmal.:S Rokonaim, akikhez mehetnék, nincsenek. Albérletet tudnék fizetni, van pénzem. Magántanuló vagyok, 3 havonta járok be a suliba vizsgázni, viszonylag jól megy, mert tanulok. Nem vagyok csavargós, züllős fajta. Mit tehetek?
2011. febr. 11. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod fizetni az albérletet akkor mi a gond?
2011. febr. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Neked igényed, hogy este 10-ig flangálhass a barátaiddal", és van pénzed, akkor albérletbe.

Nem találsz olyan gyerekotthont, ahol elnézik neked a flangálást éjjel.

Szépen elmész dolgozni, és a saját lábadra állsz.

2011. febr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
de miért olyan rossz otthon? bár ha anyád elengedne gyerekotthonba 17 évesen, akkor már érthető lehet....
2011. febr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

érdekes módon nem mondtad el, h mi bajod az otthonléttel.

szülők gázosak, vagy mi?

gondolom nem vagy olyan csóró, ha az albit minden hónapban ki tudnád fizetni...

2011. febr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most egyelőre kb. 40 ezret tudnék, de érdekes módon hónapok óta nem láttam egy fillért sem az árvaellátásomból. Azt akarom, hogy azt személyesen nekem küldjék ki, és munkát is akarok. Akkor már normálisabban tudok belefizetni az albérletbe, jó lenne valakihez odaköltözni, hogy ne csak az én terhem legyen.
2011. febr. 11. 17:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Honnan van neked pénzed 17 évesen, amiből tudnál fizetni egy albit? Komolyan kérdezem, mert nekem egyetemistaként munka mellett is alig sikerül kipengetnem 40-et havonta, pedig a barátommal kétfelé oszlik a költség.
2011. febr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy bocsi, ez off lesz, de miért vagy magántanuló?
2011. febr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És te úgy gondolod, hogy az árvaellátásodból, abból a 40 ezer ft.-ból fenn tudsz tartani egy albérletet?+ rezsit fizetni? Enni tudsz? Öltözködni? Bérletet venni? Szakmával nem találnak az emberek munkát! Hogy találhatna egy szakmanélküli 17 éves? Tanulj és húzd meg magad! Jobban jársz!
2011. febr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Írtam pár kérdést levélben. Ennél azért több infó kellene ahhoz, hogy hasznos tanácsot lehessen adni.
2011. febr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!