Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jó ajándék anyunak szülinapra?

Ez jó ajándék anyunak szülinapra?

Figyelt kérdés
Nincs zsebpénzem, amiből vehetnék neki ajándékot. Most nem állunk jól anyagilag, mert nemrég vettünk egy lakást, azt kell felújítani stb. És most lesz neki a szülinapja. Kérdeztem tőle, hogy mit szeretne, mondta, hogy ne kérjek a nagyszüleimtől pénzt ajándékra, mert felesleges. Arra gondoltam, hogy csinálok neki egy válogatás albumot a kedvenc számaiból (magyar, külföldi egyaránt). Ezt legalább tudná hallgatni, mikor itthon van (most itthon dolgozik), és nem kéne keresgélnie youtube-on egy órát. Meg raknék rá neki pörgősebb számokat is, úgyis mindig itthon aerobicozik. Szerintetek ez jó ajándék? Szülők, ti örülnétek neki?
2011. febr. 11. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyonjó:D

Sokkal többre fogja értékelni, mintha pénzt kértél volna ajándékra a nagyidtól:)

2011. febr. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Készíts neki még szappant is.www.creativiky.hu. Annak is biztosan örülne, a zene mellé.
2011. febr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nagyon jó!

Egy jó borítót is csinálj mellé, hogy könnyen megtalálja, nekem mindig azzal van gondom. :D


Egy másik anya.

2011. febr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Szerintem jó ajándék, örülnék neki énis és az anyukám is :D


17L

2011. febr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nagyon jó, én is ilyet csináltam a nagymamámnak:)
2011. febr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki.
2011. febr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De rendesek vagytok! Na, akkor megnyugodtam, hogy nem rossz:) Szerencsére ezeket a mai zenéket szereti ő is, úgyhogy könnyebben tudom összeválogatni, meg párat berakok remixes változatban, hogy tudjon rájuk tornázni:D Borítót csinálok, már találtam hozzá egy jó képet.
2011. febr. 11. 17:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagyon jó :)

Én még reggel (ha nincs suli) sütivel vagy reggelivel kelteném!

Van egy jó süti receptem ami 5 perc alatt kész van itt a recept: (Mikroban kell készíteni)


1 tojás

3 evő kanál cukor

3 evő kanál olaj

kis kanál sütőpor

4 evő kanál liszt

4 evő kanál tej

1 csomag vaniliás cukor

1 evő kanál keserű, fözős kakakópor (Ha instant kakaóporral készíted elvileg úgy is jó)


Majd négy perc mikro.


Díszítés ként tehetünk rá cukorkát, pudingot stb.

Ha nem teszel bele kakaóport vaniliás lesz.


Ha van tesód akk vele csináld!


Sok Sikert és Boldog Szülinapot Anyudnak!

2011. febr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nevében is:) Hétfőn lesz, de mivel most beteg vagyok, ki vagyok írva keddig. Főzni is akartam valami finit neki.
2011. febr. 11. 17:36
 10/10 anonim válasza:
Szerintem is jó! :) <3
2011. ápr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!