Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülinapra ajándék apáknak?

Szülinapra ajándék apáknak?

Figyelt kérdés

Apukámnak a hónap közepén lesz a szülinapja.De addigra szeretnék valami jó ajándékot.Törtem a fejemet de nem ment semmi.Apukám zenész de jobban szereti a hasznos dolgokat.Mindig mondja hogy nem kell venni semmit.Én azt meg is értem de valamiért nem tartom igazságosnak hogy amikor nekem van a szüleim adnak én meg nekik semmit...

Felnőttek ti minek örülnétek?


2011. ápr. 5. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy bekeretezet fénykép pl. rólad, vagy tesodal együtt ha van, nemtudom édesszájú-e essetleg melléje ey tortát, vagy egy finom italt pl. bor
2011. ápr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A férjem egy szép, különleges pólónak szokott örülni.Ami jól áll neki.

Nincs valami cucca, amit szanaszét hány? kották, pengetők? Mert készíthetnél nekik valami szép tartót. Valami hobby technikával.Vagy süss neki! Hány éves vagy, és van-e erre pénzed?

2011. ápr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

15vagyok :) van hangszerboltunk is nem nagy probléma de az a baj hogy ezeket a cuccait jól tárolja .D a sütikről meg nem is beszélve mindig van itthon valami édesség amit eszik... .D

Testvérem van... de ezt az ötletet 2éve már felhasználtam:D

2011. ápr. 5. 17:55
 4/11 A kérdező kommentje:
Pénzem van rá :) De a bátyámmal összedobom szerintem és akk lehet drágább cuccot is.
2011. ápr. 5. 17:55
 5/11 anonim ***** válasza:
13%

A tini évek felelevenítésére :


Britny Spirs sexbábú

2011. ápr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jó ajándék lehet az is ha megkéred a nagyszüleidet, hogy halásszák elő a régi fényképeket és vehetnétek a tesóddal egy nagy fényképalbumot, abba meg kronológiai sorrendbe apukád egész kis korától fényképeket ragaszthatnátok akár idézetekkel, vagy a családtagok kommentálásával.

Amúgy az én apukám is zenélt és az egyik szülinapjára felkerestem a régi együttesük tagjait és meghívtam őket magunkhoz ebédre (persze én főztem:)).

Most ennyi jutott eszembe.

2011. ápr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szép értékes bornak mindenki örül+ Hamvas Béla: A bor filozófiája c. könyve
2011. ápr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

2 mozijegy

komolyan

46nő

2011. ápr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Hasznosak voltak.De a mozijegy az jó ötlet.Úgy is a munka miatt ideges...
2011. ápr. 7. 17:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Mit sikerült venned? :-)
2011. ápr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!