Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jó ajándék 25. szülinapra?

Ez jó ajándék 25. szülinapra?

Figyelt kérdés
A barátom jövőhéten ünnepli a szülinapját és egészen eddig fogalmam sem volt, mit adjak neki ajándékba. Közben volt egy buli, ahol iszogattunk és ő végig whiskyt ivott. Eszembe jutott, hogy régebben mondta, hogy tök jó lenne, ha lenne egy üveg 18 éves Chivas Regalja, amit esténként iszogathat mikor hazaér munkából, és már nincs semmi dolga. Arra gondoltam, hogy veszek egy üveggel, magamnak pedig veszek valami szexi fehérneműt, és amikor kettesben leszünk a szülinapi bulija után, azzal is meglepem. Örülnétek egy ilyen ajándéknak? 18/L
2011. júl. 27. 00:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A Chivas Regal nem 12 éves? Amúgy jó ajándék. Az ilyeneknek szoktak legjobban örülni, amikor egy-egy elszólására emlékszel és megveszed.
2011. júl. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, van 18 éves is, csak annak hosszabb a neve.
2011. júl. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lényegtelen ne is törődj velem, keverem mással. :D
2011. júl. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ajándék,az első hozzászólónak igaza van a pasik annak szoktak örülni a legjobban ha egy-egy megjegyzésre emlékszik a barátnőjük,de szerintem ezzel mindenki így van. De szerintem szólj neki majd a bulin hogy majd később kapja meg tőled az ajándékot nehogy félreértse és megsértődjön hogy nem kap semmit:D
2011. júl. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az italt odaadnám már a bulin, amikor a többiek is ajándékoznak. Később jönne a ráadás. :) Amúgy semmi gond, első, én is csak a 12 évesről tudtam, de utána néztem és még 25 éves is van. Igaz az áruk elég borsos, de van nyárimunkám, szóval meg tudom neki venni. Meg lehet, hogy a szülinapi tortáját is én sütném. Imádok sütni, és szereti is ha meglepem sütikkel. :)
2011. júl. 27. 00:49
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne a bulin add oda. A fehérneműben töltsd ki az első pohár 18 éves Chivas Regalt.
2011. júl. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ez is jó ötlet... :) Köszi.
2011. júl. 28. 16:49
 8/13 Cuccster ***** válasza:
Khh nekem is nemsokára lesz a szülinapom.. No nem mintha céloznék bármire is :D
2011. júl. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Cuccster ***** válasza:

Khh nekem is nemsokára lesz a szülinapom.. No nem mintha céloznék bármire is :D


Amúgy nagyon jó ötlet, szerencsés a csávó ;-)

2011. júl. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szuper tukiság vagy :_)
2011. júl. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!