Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha fültanuja...

Mit tennétek ha fültanuja lennétek hogy flörtöl a férjetek egy lánnyal? ő nem tudta hogy hallom bekapcsolva maradt a teloja és végighallgattam

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 18:34
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
JÓL ISMEREM MÁR ÖT. dícsérgetések marasztalások ne menjen még mikor találkoznak ujra. és 5x megkérdezte és különben hogy van. ez nála a zavarbanvagyok bejön vsz mellét stirölös helyzet. velem is igy kezdte..
2011. febr. 11. 19:10
 12/25 A kérdező kommentje:
én ebbe bele fogok halni nem birom tovább
2011. febr. 11. 19:12
 13/25 anonim ***** válasza:

Hmm..hát, igen, ez már nem a "de jól áll ez a szoknya" esete.

Ismerkedni akar :( Ez a rosszabbik verzió sajnos.

2011. febr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Én átgondolnám ezt a kapcsolatot.Vajon miért van szüksége új nőre? Valami nem jó közöttetek? Elhanyagoltad magad? Valami hiányzik neki?Megváltozott valami?

Én egyenlőre hallgatnék, és figyelnék.Ha tudod tettenérni jobb lenne, mert most úgy is kimagyarázná, meg tagadná.

2011. febr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Most hazajött és hozott egy raffaelott meg egy szivet valentin napra de én nem adtam oda az ajándékát nem tudom mit lépjek
2011. febr. 11. 19:45
 16/25 anonim ***** válasza:
Bakker ne sajnáltasd már magad, nyisd ki a szád, arra való!! Szólj neki, beszéld meg vele ÉRTELMESEN. Hihetetlenül felbosszant ez a műtehetetlenség.
2011. febr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Most azonnal beszélj vele!!! Majd irj, hogy mi a helyzet. Észre veszed rajta, ha hazudik. Én ebből azt is kinézem, hogy meg csal, vagy meg fog. Ha magadban tartod, az Neked nagyon rossz lesz. Magamról tudom.
2011. febr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
elmondtam neki. veszekedtünk el akart menni nekem kellett visszatartani. nem akarta megbeszélni és hogy én miért féltékenykedem. és az volt a védelme: hogy a csajnak az anyja is ott volt. és hogy nem emlékszik de ha én ilyen féltékeny vagyok akkor ő elmegy.
2011. febr. 11. 21:19
 19/25 A kérdező kommentje:
annyira fáj a szivem!!!
2011. febr. 11. 21:20
 20/25 anonim ***** válasza:
49%
Az a meggyőződésem, hogy a pasik 99%-a ilyen. Meg vagyok róla győződve, hogy az én pasim is flörtöl a hátam mögött és a tietek is. Szerintem a legtöbb nő válna, ha végignézné, mit művel a férje a háta mögött pl. napi 8 órában a munkahelyen. Ettől még nem biztos, hogy ennél továbbmennek, de ők ilyenek, kötelező nekik kanoskodni, főleg ha sok srác van együtt, azok mindig rászállnak a jó csajokra, kötelező ugratások, stb...Nekem ettől a hátamon is feláll a szőr, de ez van. Egy férfi ha szeret téged, az nem azt jelenti, hogy ne csorgatná a nyálát a jó nők után. Náluk ez 2 különböző dolog. Véleményem szerint egyetlen időszak van az életükben, amikor agyilag nem vesznek észre más nőt: amikor nagyon szerelmesek, de ez max. 1-1,5 év. Azután is lehetnek hűségesek, de egyre inkább észreveszik majd a gyönyörű lányokat. És miért ne vennék? Én naponta legalább 20 százszor jobb nőt látok magamnál, ha végigmegyek a városon, és nem vagyok olyan kis naív, hogy azt gondoljam, ha egy ilyen nő rászállna a páromra, az ellent tudna állni. Ellenáll, persze, amíg biztonságos táv van köztük, meg amíg a kisebbségi érzései visszatartják, de ha egy ilyen csaj rámászna, tudom hogy nem tartana ki mellettem. Ez van, a férfiak mások mint a nők. Egy nő akkor is képes a hűségre, ha erős a kísértés, egy férfinél szerintem ez kizárt dolog.
2011. febr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!