Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez milyen ajándék lenne anyák...

Ez milyen ajándék lenne anyák napjára?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom... mikor van az még?!


De már most gondolkodnom kell azon mivel lepjem meg anyuékat (anyukám és mamám), mert előtte lesz pár ünnep (szülinap, névnap) és szeretnék mindenkinek megfelelő ajándékot venni.


A lényeg: úgy gondoltam ,hogy lévén, hogy magyar leányzó vagyok és régen a mamám megtanított hímezni. Ezért úgy gondoltam már most neki is kezdek egy kis "próba" terítőnek. Ha belejövök, akkor csinálok két kicsit, ilyenre gondoltam: [link]


Anyukák Ti örülnétek, ha kapnátok ilyen terítőt a lányotoktól?

Még gondoltam rá, ha lesz időm, akkor egy kis tortát is sütök nekik :)


Nekem ez jobban tetszik: [link] , de sajnos ilyet nem tudok :(


Vélemények? 21/L


2011. febr. 11. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia, csodaszép ez a terítő, anyukád szerencsés hogy ilyen törődő kislánya van:) szerintem nagyon fog nekik tetszeni!
2011. febr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem joooo!!
2011. febr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Biztos nagyon fog neki örülni. :)

Én is szoktam hímezni, szeretem keverni a régit az újjal. A terítőnél pl. a feketét óarany színnel hímeztem ki, így nagyon jól illik a szobába, és nem annyira "csicsás", mint a hagyományos matyóhízmés.

:)

2011. febr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy 19 éves fiú vagyok, de annyit elárulok, hogy én is nagyon örülnék ha valakitől egy ilyen terítőt kapnék, főleg, ha egy szerettemtől, aki azért készít ilyet, mert magyar!!! Hajrá! Szerintem ez nagyon jó ajándék lesz!
2011. febr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon jó ötlet! Én csináltam ilyet anyukámnak és nagyon meg volt hatva. Ott van a szekrényén a mai napig. De őriz minden saját készítésű ajándékot.
2011. febr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Sokat segít!


Mamám (akinek készül a terítő) nagyon sokat hímez és horgol. Mikor még 6 éves voltam akkor megtanított ezekre. Sajnos azóta nincs gyakorlatom szóval remélem még időben vagyok. Szeretnék csipkét is hímezni,de nem igazán tudom, hogy azt, hogy is kéne.

Sajnos a családommal csak hétvégén tudok találkozni, mert koleszos vagyok. :( De így legalább nem kell eldugni előlük az ajándékot! :)

2011. febr. 11. 22:36
 7/8 anonim ***** válasza:
szép
2011. ápr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kisnita ***** válasza:

Tök jó, hogy nem vásárolni akarsz hanem te magad készíted, szerintem egy ilyennek sokkal jobban fognak örülni mintha megvennéd a boltban és azt adnád oda.

A mamád tutira el lesz ragadtatva, lehet még el is sírja magát a meghatottságtól, hogy még emlékszel rá mit tanított neked 6 éves korodban :)

A torta is nagyon jó ötlet, a tortát mindenki szereti. Ha segítségedre van szükséged tortával kapcsolatban akkor írj nyugodtan és segítek. :) Nagyon szeretek sütni, minden eseményre és néha hétköznapokra is sütök különböző tortákat.

2011. ápr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!