Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogy menjek a...

Szerintetek, hogy menjek a testvérem szalagavatójára?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy jövőre lesz, de ma kitaláltam 2 szettet. Szerintetek melyik a jobb?:) Amit érdemes rólam tudni: fehér bőr, fekete haj kék szem.


1. Egy ehhez hasonló ruha: [link]


Ennek a ruhának nagyon tetszik a fazonja. Talán csak a színén változtatnék. A hajamat begöndöríteném és oldalra tűzném. A smink natúr lenne.


2. Fekete, alakkiemelő, hosszú ruha. Oldalkonty, a kontyba egy virágot tűznék, füstös szem és szájfény.


2011. febr. 11. 23:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés még nem aktuális. Sokára lesz a tesód szalagavatója. Amúgy meg ennyire nem kell kiöltöznöd, úgyis a végzősökön lesz a figyelem.
2011. febr. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát Én ebbe a ruhába nem , hogy szalagavatóra, de az utcára se mennék ki!

Nekem olyan túl lenge, jellegtelen!

Azzal az uszályszerű valamivel meg egyenesen ronda!

Mindenki azon taposna!

De tuti, hogy nem jön veled szembe még egy ijen ruha a bálban!

Izlések és pofonok!

2011. febr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

LOL


Szerintem legyél szolid, elegáns, és praktikus.


A mi szalagavatókon is voltak rokonok akik parádéztak, és nem győztük kiröhögni őket. (sőt még az egyik fiú osztály társam is vihogott a húgán, mert úgy öltözött, ki mintha Oscar gálán lenne kísérő).

2011. febr. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez nem szalagavatóra való.inkább esküvőre pl.
2011. febr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De akkor mi való szalagavatóra? Olyan tanácstalan vagyok.
2011. febr. 11. 23:18
 6/14 anonim ***** válasza:

Még esküvői vendégként is röhejes lenne így kiöltözni... szerinted azokon kívül akik körberöhögnek, ki nem sz@rja le, hogy te hogy vagy öltözve?

Ott vonul a sok hülye kosztümben majd az összes végzős, te meg így akarsz villogni köztük mint valami királykisasszony?

Légyszi szólj, nem vagyok napiszar olvasó, de azon biztos címlapsztár leszel -.-

2011. febr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

na és ezek közül?

ezen a jobb oldali:

[link]

[link]

nekem ez tetszik igaz kicsit kihívós:

[link]

2011. febr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Menj úgy, mintha nem a te szalagavatód lenne, oké?

Amúgy nagyon jól nézhetsz ki, ha ilyen ruhán gondolkozol, jó neked. Biztosan egy kevésbé feltűnő ruhában is hódítani fogsz.

2011. febr. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is egy sima egyszerű ruha, de ne kisestélyi, csak valami kis elegáns. Nem Téged ünnepelnek, nem Neked kell kiöltözni és villogni. :)

Szerintem akár egy sima egyszerű kis szoknya, magassarkúval és valami egyszerű vonalú elegánsabb felsővel, vagy blúzzal is tökéletes volna.

Persze minden függ attól is, hogy Nálatok mi a szokás egy szalagavatón..

2011. febr. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%

Kedves Kérdező!

Szerintem: Átlátszó, alakkiemelő, hosszú ruha. A fanszőrzetedből konty, a kontyba egy virágot tűzzél, füstös luk és vörös rúzs.

Üdv.

2011. febr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!