Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátommal már másfél éve...

Barátommal már másfél éve együtt vagyunk. Az utóbbi idő elég viharos volt. Én meg már semmit nem értek. Most akkor szerelmes vagy nem?

Figyelt kérdés
Sokat veszekedtünk mire ő egy hónapja közölte ez a sok veszekedés mindent kiírtót benne de nem akar szakítani. Tegnap azt mondta megint érzi szerelmes. De szerintem a szerelem nem ilyen, hogy egyik héten van a másikon nincs. Most nem tudok rájönni, hogy a sok veszekedés miatt azt hitte már nem szerelmes de mivel most jól elvagyunk rájött igen vagy fordítva, hogy tényleg nem szerelmes már de mivel most sokat vagyunk együtt, jól érezzük magunkat most mégis azt hiszi az. Jól összezavarodtam. 20on felüliek vagyunk.
2011. febr. 12. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Akárhogy is van, ő se nagyon tudja, hogy mit akar. Ha szereted, beszélgess el vele erről a témáról, aztán majd meglátod, hogy szeret-e még.
2011. febr. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha valakivel beszekszünk akkor a vita hevében nehéz szeretni. Szerintem ha nyugis időszak van akkor szeret feltétel nélkül viszont ha "háború" van akkor nehéz ezt tenni. Te akkor is lángolsz érte mikor épp veszekedtek? ugye hogy nem? Ez egy átlagos kapcsolat erős személyiségekkel, én nem félnék a helyedben
2011. febr. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is vagyok úgy, hogy jobban szeretem a páromat, máskor "kevésbé". Első év után rengeteget veszekedtünk, de mára jó kis kiegyensúlyozott kapcsolatunk lett. türelem, idő mig összecsiszolódtok.
2011. febr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!