Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden lány a gazdag pasikra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány a gazdag pasikra bukik?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 09:09
1 2 3 4
 1/35 Smartguy86 ***** válasza:
66%
Baromság. Általánosítás. Nem ez az első ilyen kérdés amúgy.
2011. júl. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
52%
nem.Én egy milliomos ügyvédről mondtam le a jelenlegi épp munkanélküli párom javára.Azt nemt udom jól döntöttem e,de nem a pénz miatt hanem az emberi tulajdonság miatt mondom.AMúgy azért döntöttem a jelenlegi mellett mert vele tudok tervezni és sokban hasonlítunk, bár a milliomoshozz többet kellene alkalmazkodnom,de okkal kedvesebb volt és udvarias(de sose éreztem azt h. ez örökké tarthat)
2011. júl. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
NEm, van, aki a normálisakra hajt. Csak őket nem a plázák környékén fogod megtalálni. :)
2011. júl. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 Smartguy86 ***** válasza:
72%

Ez egy előítélet, pont olyan, mint a többi. A sikertelen csórók önigazolása...


Amúgy a gazdagság nem csak pénzkérdés. Azt el is kell érni valahogy. Aki elérte, annak van sütnivalója, az már megteremtette az egzisztenciáját, letett valamit az asztalra. Sok hisztis pö.cs mit tett le az asztalra a nagy dughatnékján kívül?


25/F

2011. júl. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
52%
NEM! Annyira utálom ezt a hülye előítéletet... Tényleg csak a sikertelen pasik használják. Nekem is csomószor vágják a képembe, hogy a nők csak a pénzre hajtanak. És ha szerintem nem, akkor bizonyítsam be. Mégis miért hajtana minden nő a pénzre? A nők nagyrészének a szerelem a fontos. Egy normális nő nem mondana le a szerelemről a pénz javára!
2011. júl. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

A nők iszonyatosan képmutatóak manapság.


1. Érzelmes, kedves férfi kell nekik.

Valóság: A bunkó parasztoknak vannak a legjobb női, ezt figyeltem meg.


2. A férfiak szexmániás állatok, semmi máson nem jár az agyuk.

Valóság: Amelyik férfinak hatalmas szerszáma és libidója van, arról le sem akarnak szállni a nők, sokszor már verekedni is képesek lennének érte.


3. Nem számít a pénz, kizárólag a szerelem számít.

Valóság: Sok nőt rendszeresen megalázhat, megverhet, napi rendszerességgel, nyíltan megcsalhat és semmibe vehet a párja, ha millliók vannak a bankszámláján.


Ha pedig ringbe száll egy nő kegyeiért egy csóróbb, de akár szentté avathatóan rendes sráccal szemben, akkora fölénnyel indul, mintha Ferrarival versenyezne egy Trabant ellen.

2011. júl. 6. 09:28
 7/35 anonim ***** válasza:
52%
NEM! Annyira utálom ezt a hülye előítéletet... Tényleg csak a sikertelen pasik használják. Nekem is csomószor vágják a képembe, hogy a nők csak a pénzre hajtanak. És ha szerintem nem, akkor bizonyítsam be. Mégis miért hajtana minden nő a pénzre? A nők nagyrészének a szerelem a fontos. Egy normális nő nem mondana le a szerelemről a pénz javára!
2011. júl. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
90%
Nem, van akinek a külső számít.
2011. júl. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 Smartguy86 ***** válasza:
91%

Kedves kérdező: Van az a mondás, hogy zsák a foltját... azok a nők, akiket megalázhatnak, na azok megtalálták életük párját. Hiába hazudják, hogy nem erre vágytak, nekik PONTOSAN ez kell. Miért? Mert így érzik jól magukat. Belül erre vágynak, egy dominanciára, mert ők maguk képtelenek irányítani, képtelenek tenni a dolgukat az életben, kell valaki, aki megmondja nekik, mi hogy lesz, és az úgy is lesz...

Férfiak között is van ilyen, nehogy azt hidd, hogy nincs! Ezeket hívjuk papucsnak.


Ami a szexet illeti - marhaságot állítasz. A nők nem azt utálják, ha egy férfi szereti a szexet. Azt utálják, ha egy férfi ott liheg a nyakukban az első perctől, hogy meglátta őket, hogy jaj csak dughasson már. Na kiknek az ismérve ez? A sikertelen paliknak, akik folyton nőt akarnak, de nem társnak, hanem b.aszni...


Egy férfi igenis legyen domináns, legyen szexéhes, legyen képes ellátni a családfő szerepét, és ha ehhez kell, legyen képes meggazdagodni. Akik milliomosok, azok nem úgy gazdagok, mint ahogy te képzeled, hogy úsznak a pénzben, mint Dagobert bácsi... NEEEM. Nekik van sikeres vállalkozásuk, ahol - bármilyen furcsa - ők dominálnak!


De ez még nem elég - egy férfi legyen megértő, legyen figyelmes, ha kell legyen érzékeny, ha kell legyen szenvedélyes vagy durva. Ha kell legyen erős. Cserébe a nő is lehet ugyanilyen mellette - lásd: nőnek érezheti magát a férfi oldalán!


25/F

2011. júl. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

De ez még nem elég - egy férfi legyen megértő, legyen figyelmes, ha kell legyen érzékeny, ha kell legyen szenvedélyes vagy durva. Ha kell legyen erős.


ILYEN FÉRFI NEM LÉTEZIK!

2011. júl. 6. 09:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!