Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok helyes, se gazdag,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok helyes, se gazdag, még bunkó sem, mégis bukik rám egy gyönyörű, okos lány. Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
A mostani csajoknak nem a kigyúrt, gazdag, bunkó pasik kellenek? Félek, hogy nem tudom megtartani, mert én nem vagyok olyan.
2011. máj. 29. 20:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Rád mosolygott a szerencse....
2011. máj. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

hát van ilyen. velem ugyanez volt 1x. sose gondoltam volna hogy bejövök neki, de ő kezdeményezett.

sajna nem tudtam megtartani. lányeg hogy ne írj/mondj neki olyat amitől olyan puha lesz hogy kenyérre tudod kenni.

2011. máj. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
mákod van
2011. máj. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem a gyikről és egyéb hasonló okos helyekről kéne az élet "szabályait" tanulni...
2011. máj. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%

Hasonló helyzetben vagyok... Annyi hogy rám egy srác bukik, aki helyes, gazdag, diplomás, meg minden egyebek...

Én meg egy átlagos vidéki semmi extrás csaj vagyok... Lényeg örülj.. és csak önmagad legyél...

2011. máj. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A gazdag bunkókra az üresfejű műnők buknak.
2011. máj. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
én a helyedbe megbecsülném, am szerencsés vagy:) én is ilyesfajta lehetek mint te...csak a kutyának se kellek:(
2011. máj. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert csak te hiszed magadról azt, hogy kevés vagy hozzá. Az a szép, okos lány elhiheted, hogy nem hiába van veled.

Lehet nem te vagy a legjobb testű, leggazdagabb a pasi, de valami biztos van benned, ami bennük nincs! :)

2011. máj. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az okos lány? A bíró lánya?
2011. máj. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
lehet megtudta hogy nagy a bréd...?
2011. jún. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!