Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bántanak folyton? Fontos!

Miért bántanak folyton? Fontos!

Figyelt kérdés
Aputól eltűnt egy csomó pénz,és most rám van kenve,mert nyáron ballagtam,és akkor kaptam egy kártyán X összeget,amit nem költöttem el,cak egy felsőt vettem belőle. És most vettem pár ruhát,és egyből rám fogták hogy biztos nálam van. -.-" Pedig tudják hogy kaptam kártyát,anyám is egyből: Perszeee,biztos nálad van. -.-" Állandóan rám van fogva minden,mindig rajtam csattan az ostor. Most is b*szogatnak az o.társaim,és nem akarnak átteni másik osztályba. Féltékenyek rám a lányok állítólag.
2011. febr. 13. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Ilyen az élet, igazságtalan és kegyetlen.

Túléled, ne izgulj, hidd el, mindenkivel történnek ilyen dolgok.

2011. febr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ismerős a szitu....de mond el nekik hogy a kártyáról vettél le, ha nem hiszik el és esetleg a blokk meg van még mutasd meg nekik...am mennyi pénz tünt el?
2011. febr. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

az első válaszolónak nincs igaza, nem éled túl


az életbe eddig mindenki belehalt :)

2011. febr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
csak így kívülállóként mondom,semmi közünk ahoz hogy mennyi az a pénz!!! A blokkos ötlet a legjobb.De a szüleid nem igazán tudják hogy miért és mindig a legkönnyebb utat választják,ahelyett hogy gondolkodnának és hinnének neked.
2011. febr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megvan a blokk,de ők keményen ragaszkodnak ahhoz hogy én vtam. -.-" Mikor a tesóm szokása csak úgy kiemelni a több tízezret a tárcából. -.-" Meg hogy voltam fodrásznál..atyaég. :D Spórolok,nem verem el a pénzt egyből mindenféle hülyeségre.
2011. febr. 13. 12:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyd rájuk a lényeg hogy a te lelkiismereted tiszta. Mással meg kár foglalkoznod még akkor is ha azok a szüleid.
2011. febr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!