Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért én vagyok folyton a...

Miért én vagyok folyton a rossz, miért engem bántanak folyton?

Figyelt kérdés
Folyton engem szekálnak itthon, 20 éves vagyok, egyrészt azért mert szakítottam a barátnőmmel, mert kihasznált és nem akarok vele újra összejönni, ma meg azért vagyok a hibás, mert kirakták a talicskát a kocsibeállóba mikor kertészkedtek, és olyan alacsony, hogy beállás közben nem láttam , csak a távolabbi kapát, és neki tolattam a végének:( és most behorpadt csomagtartó, és lejött festék, saját kocsim , én vette, nem szülők autója. Teljesen kiakadtam rájuk, mert elkezdtek velem kiabálni, hogy miért nem figyelek, holott nem látszik a talicska a tükörből:S F
2011. márc. 15. 12:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Mond el nekik,hogy ez a te autód te csináltad rajta kárt és nekik egy fillérjükbe se fog kerűlni a javíttatás.Próbáld meg nekik elmagyarázni,hogy nem vagy már gyerek,és a saját életed szeretnéd élni.Azzal meg hogy kivel jársz ne engedd,hogy beleszóljanak,mert neked kell együtt élned a pároddal nem nekik.De azt ne feledd soha,hogy ők a szüleid és örökké te a pici fiuk maradsz,és aggodni fognak érted mindig.De beszéljétek meg,jobb a békesség.Remélem segítettem.:)
2011. márc. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!