Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak tengetem az életem, és...

Csak tengetem az életem, és ahhoz is gyenge vagyok, h ezen változtassak! (? )

Figyelt kérdés
Egy 20 éves lány vagyok. Alapvetően minden adottságom meglenne hozzá, h boldog életet éljek, több nyelven beszélek, mosolygós vagyok, nem is nézek ki rosszul, barátságos természetem miatt jól kijövök az emberekkel. Az életem mégis egyre silányabb, és már beleőrülök, de annyira gyenge vagyok, h változtatni sem vagyok képes. Jelenleg külföldön élek, mert mint aupair dolgozom. Vannak itt barátaim, de nyilván nem olyan „igaziak”. Az önértékelésem 0-n van, hiába öltözök fel szépen, hiába bámulnak meg a pasik, egy senkinek érzem magam, a hétvégeimet a szobámban töltöm, vagy elmegyek valakikkel beülni valahova, de ha itthon vagyok, akkor is tudom, h menni kéne, ki a szabadba, sétálni, ismerkedni, de ehelyett filmeket nézek, netezek, és semmi sem tud kizökkenteni, gátlásos vagyok, mindentől elvörösödöm, és már csak olyan dolgoknak tudok örülni, ha látok egy jó filmet, vagy eszem vmi finomat. Szörnyű állapot, és fogalmam sincs hogyan élhetnék a MÁNAK, h ne mindig azt várjam, h majd vmi csoda történik. Mindig mások életét szeretném élni, és nem veszem észre h az én helyzetem is lehet irigylésre méltó. Segítsetek…
2011. febr. 13. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Ismerkedj meg egy fiúval. Neked, a szerelem hiányzik az életedből. Az majd kirángat a depressziódból.
2011. febr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Hát akinek irigylésre méltó is csak nem veszed észre.Sztem nem sok embernek van ahoz adottsága nem elég talpraesett hogy megállja a helyét külföldön.Minden bizonnyal ez benned megvan ha sikerült kijutnod...Az pedig csak rajtad múlik hogy használhatod ki jól az életed.rengeteg helyre elutazhatsz kint építgetheted a kapcsolataid.Te döntöd el h a szobában kuksolt és rágódsz az élet sz..r dolgain vagy körülnézel és észreveszed mennyi jó is van.Neked kell lépned...
2011. febr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Van igazi célod? Valami jövőképed? Szerintem a legnagyobb bajod, hogy igazából belefásultál a hétköznapjaidba. Valami világos, elérhető célt kellene kitűzni magad elé, hogy legyen értelme felkelni reggel, hogy minden egyes lépéssel, mellyel előre haladsz a cél felé, önbizalmat adhasson. Ami talán egy kis életkedvet is lehelne beléd.
2011. febr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Hogy lehetne rajtad segíteni, mikor te írod magadról, hogy gyenge vagy a változáshoz? Nekem a kérdésed pusztán önsajnálatnak tűnik.
2011. febr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Először is , miért gondolod azt, hogy gyange vagy? mi az, hogy ahhoz IS gyenge vagyok?

Másrészt mi az, hogy KELLENE valahogy élned?Hisz te magad mondod, folyton mások életét bámulod, ahelyett, higy a tiédet néznéd és tisztelnéd saját magad.

Nagyon maxiamlistának tűnsz.Valóban , talán nem mered megengedni magadnak, hohy te légy a saját életed főszereplője. És én nem vagyok biztos abban, hogy az ott kezdődik, hogy megfelelsz az akár magadnak állított, de mégis csak KÖVETELMÉNYEKNEK, mely szerint így vagy úgy kellene élned. Élvezni a pillantot nem feltétlenül jelenti azt, hogy kimozdulsz.

2011. febr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tetris ***** válasza:
76%

Nagyon elmagányosodtál. Tényleg kéne neked egy mindent elsöprő szerelem, aztán rögtön szárnyalnál.

Valahol, valaki csak rád vár. Keresd meg!!!!

2011. febr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én,igaz másfél évvel fiatalabb vagyok,viszont ha akarsz erről beszélgetni,itt vagyok,küldj egy e-mailt.Amikor kedved és időd van.


Kb én is ilyen szinten vagyok,de inkább voltam.Nekem is segítettek és próbáltak segíteni,szóval tudom az milyen,jó így ha tudok akarok én is segíteni valakin:)


18F

2011. febr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Talán kellene egy normális társ melléd nem? Sok minden megoldódna, ami most nyomaszt téged. Segítene kirángatni a gödörből.

Másik lehetőség, ami lehet fájdalmas: gyere HAZA.

2011. febr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem találtam eddig senkit, akit el tudtam volna képzelni magam mellé. lehet h a szerelem sok mindent megold, de ha nem jön, hát nem jön...milyen apró célokra gondoltok?
2011. febr. 13. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!