Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvehetik-e a gyerekeimet a...

Elvehetik-e a gyerekeimet a gyámügy, akkor ha pénzért fekszek le férfivel, de nem cserégetném mindennap öket?

Figyelt kérdés
Értitek egy darabig együtt lennék valakivel aki pénzzel mondjuk 1-2 hónapig,utána meg mással!
2009. febr. 11. 19:02
1 2
 1/15 anonim válasza:
96%
Üzletszerű kéjelgés? Nem igazán hiszem, hogy a gyámügy ezt jó szemmel nézi.
2009. febr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

és ezt a gyámügy honnan tudja meg?

én - lehet hogy rosszul- de úgy tudom akármikor kimehetnek körülnézni. és ha éppen férfi van ott lehet a pasid is...

ha azt látják hogy nincs kaja, nem jár suliba, vagy olyan a lakás az a gond szerintem

de mondom....nem vagyok szakértő , csak nem értem honnan tudnák meg

2009. febr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Ha a gyerek tiszta, jar iskolaba, nem utod-vered, vigyazol ra, vagy a baby-sitter amig te dolgozol, jar oviba, suliba, tehat rendesen neveled, akkor nem fogjak elvenni azert, mert k....a vagy. Mert az vagy, nem?

Mas anyuka is tancosno, es meg mast is csinal, es megsem veszik el a gyereket tole.

Esetleg probalj normalis eletet kialakitani, legyetek nagyon tisztak...meg amiket irtam, aztan nem tudnak belekotni semmibe. Es utana mar dolgozhatsz amit akarsz! Erted, ugye?

2009. febr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Kulonben a gyerek apjatol felsz, o fog jelenti tegedet a gyamugyon, vagy miert gondoltad, hogy elveheti toled a gyamugy?
2009. febr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%

az utsó válaszoló rátapintott a lényegre. Ha az apuka bebizonyítja, hogy mi a foglalkozásod, és kijönnek és látják, és nála mondjuk jobb körülményeket tudna hivatalaosna kialakítani, akkor elvehetik és el is veszik. mert a "gyereknek a legjobbat nézik"... Már amennyire...

Ha nincs apuka, nem veszik el.

2009. febr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Miért érzem úgy, hogy ez a kérdés összefügg a lentivel...?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__15..

2009. febr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Csakis napközben gondoltam amikor a gyerekek iskolában,és óvádában vannak!Akkor ugíe addig azt csinálhatok amit akarok?Este sose hagynám öket egyedül ne értsetek fére!
2009. febr. 11. 20:18
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

nem bantani akarlak felre ne ertsel!!

te most anyagilag allsz ennyire szarul hogy erre ravigyen a dolog? vagy elvezed a helyzetet??

2009. febr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mivel nemtudok elhelyezkedni(hála a válság) több gyerekem is van ezért!Nem igazán van segitségem sem!
2009. febr. 11. 20:22
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
hat ez nagyon szar helyzet:S de kulomben hallotam hogy magyarorszagon milyen foss a helyzet :S
2009. febr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!