Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretnek elátkozni az...

Miért szeretnek elátkozni az emberek másokat?

Figyelt kérdés

Arra nem gondolnak hogy az átok visszaüt mint egy bumeráng? Nézem sokszor a válaszokat és arctalanul nagyon sokan vannak aki olyan rosszakat kívánnak a másiknak, amit a célszemély nem is ért miért kapta. Folyton megy utána a mentegetőzés, mert felbosszantotta a másikat, mert az nem képes felfogni hogy egy válasszal nem feltétlenül egy életvitelt látott, hanem csak töredéket kapott az ember cselekedetéből, amit lehet, hogy ha rossz is volt meg is bánta.

Ennyire szeretünk átkozódni? Vagy csak a maguk tehetetlenségén nem bírva felemelkedni, így vezetik le az agressziójukat?


2011. febr. 13. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszem kicsit hasonlót kérdeztem én is nemrég:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2011. febr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mert irigyek legtöbbször, bajuk ha a másiknak jobb a sorsa.

Arra nem gondolnak, és személy szerint megvetem az ilyeneket akik ilyenekhez folyamodnak és mérgezzük saját belsőjüket.

2011. febr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez ennyire fontos neked?Az az Ő szegénységi bizonyítvány.Majd rá visszaszáll,Te meg ne foglalkozz vele,mert akkor máris Te is elkezdtél hasonlítani hozzá,mert mással foglalkozol nem magaddal.
2011. febr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó kérdés, hogy fontos e? De ha történetesen engem talál célba egy ilyen, akkor nyilván fontos, de ez inkább kíváncsiság mint fontosság.
2011. febr. 13. 18:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor sem fontos.Nem kell vele foglalkozni.Ha ráparázol Te magad vonzod be a rosszat.Engem átkozott el cigány asszony.Így rákosodjak el úgy dögöljek meg.Nem foglalkoztam vele.És mi történt?Na mi?Tavaly Augusztusban meghalt rákban 42 évesen.Erről ennyit.
2011. febr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na erre a bumeráng effektusra gondoltam. De nyilván rosszul esik, hogy ilyet mondanak rád.
2011. febr. 13. 18:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Rosszul esik,főleg ha nem jogos.De különösebben nem izgat,pont azért mert hiszek az ilyesmikben,és tudom,ha félek tőle annál jobban hat az átok.
2011. febr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!