Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hisztizett a barátnőd?...

Miért hisztizett a barátnőd? Előfordult-e többször is? Milyen gyakran, és hogy toleráltad?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:

én hisztizek,sokszor

legtöbbször okkal,néha ok nélkül

párom jól tolerálja,mivel ő is elég hisztis pasi léttére


N

2011. febr. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én gyakran hisztizek ha zuram széthagyja a ruháit a házban, ha minden egyes nap én kell mosogassak miután hazajövök melóból (ő-25F-egyetemre jár, napi 4-6 órában, én-27N- elméletileg 7, gyakorlatilag 10 órát dolgozok), ez a 2 amiért szoktam hisztizni, kb 2 hetente fordul elő (addig gyül).

Hogy tolerálja, hát az elején pipa volt, h nehogymá ő kene mosogasson, de mostanság már belátja, hogy neki sem árt ha ráteszi a kezét valamire.

DE nem csak én szoktam hisztizni, hanem ő is, kb ugyanilyen gyakorisággal, pl ha nem találja a telefontöltőt, kocsikulcsot, stb. Ilyenkor megvárom míg kihisztizi magát, utána meg segítek neki keresni :)

2011. febr. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A pasik hisztisebbek, de a nőknek kell többet dolgozni ők ezért joggal felháborodottak!
2011. febr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hmm nekem az expasim hisztizett, én szereltem, stb stb ő meresztette a seggét egész nap, de ha én bárhol olyat mertem mondani ami sértette az ő magyar érzelmeit, vagy éppen olyan kedve volt, hisztizve elrohant mint egy hülye p.csa...

Akkor mi ez az általánosítás? :D

2011. febr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
11:09 Nem tudom még pasival nem éltem! Az érdekelne kinél mi veri kia biztit!
2011. febr. 14. 11:19
 6/8 A kérdező kommentje:

Az is érdekelne: kinél mi veri ki a biztosítékot!

(elnézést!)

2011. febr. 14. 11:27
 7/8 anonim ***** válasza:
A pasik sokkal-sokkal hisztisebbk.Én olyankor elküldöm sétálni.
2011. febr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én inkább sírni szoktam mint hisztizni.De ha hisztizek akkor inkább az hozza ki belőlem, ha nem az van amit én akarok.Pl. nagyon kívánom a párom ő meg épp nem, vagy nincs kedvem kiszolgálni,de ő meg nagyon szeretné...

Ruha ledobás, rendetlenség nem zavar,mert én is ezt csinálom és takarításnál szokott segíteni.Viszonylag jól bírja.Van h. inkább nem mond semmit,megvárja amíg befejezem.Sírással már nehezebb,mert elég érzékeny vagyok,de ha nem veszekedésből sírok, akkor megvígasztal, veszekedésnél, inkább elmegy és megvárja amíg mindketten lenyugszunk.

2011. febr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!