Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » összefogom tőrni a szüleim...

összefogom tőrni a szüleim szívét! Hogy mondjam meg nekik?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz helyzetben vagyok. Elsős gimnazista lány vagyok. Nagyon szeretem a szüleimet minden tekintetben ők a példaképeim, felnézek apura aki sokat tanított nekem és mindíg kiállt mellettem és bátorított, nem is beszélve anyuról. Egy szem gyermek vagyok a család szeme fénye, úgy vigyáznak rám, mint a hímes tojásra. Én persze igyekszem is meghálálni, mindíg jó tanuló szorgalmas voltam és segítőkész amennyire az erőmből futotta, de most akadt egy kis gond. Úgy pár éve kezdődött, általános 7.-ben kezdtem érezni, hogy a barátnőimmel különösen jól érzem magamat, jobban mint ahogyan eddig, ennek nem tulajdonítottam jelentőséget. Valahogy kellemes érzés tőltött el beszélgetni, szórakozni, és közös elfoglaltságokban részt venni velük. Akkoriban kezdtek a pasik felé érdeklődést mutatni, nem nagyon izgatott, hogy ez rámnem volt igaz, mert gondoltam majd úgyis ráérek még, végülis sokat tanultam ez kötött le akkor nagyon, hiszen eminens vagyok és ahhoz sokat kell tanulni és gondoltam későn érő típus vagyok és valójában sosem vonzódtam a másik nemhez. Gondoltam majd idővel ez változni fog, azonban nem így lett. 8.-ban jöttem rá, hogy vonzanak a lányok testileg is. Kellemes élménnyel tőltött el a közös zuhanyozás és azok a játékok partyk sminkelések amikor egymáshoz érhettünk. Volt egy két osztálytársam aki amikor hozzámért, nagyon kellemes kívánni való bizsergés fogott el és ránézésre is felizgatott a testük. Nem fokozom a dolgokat, úgyis rájöttetek, hogy nemileg vonzódom a sajátjaimhoz, de ezt nem találtam meglepőnek, hiszen a csajoknál nincsen éles határvonal a nemi érintkezésnél, ugyanúgy egy normális hetero lány vonzódik a sajátjaihoz is, de persze a paikhoz inkább, hát nálam ez nem így van. Egyáltalán nem érdekelnek a fiúk, semmilyen vonzalmat nem érzek irántuk sehogyan sem és visszataszító a férfi test látványa. erről nem tud senkisem. A barátnőim szinte mindegyike, már jár valakivel és Én pedig nem. Mindenkinek tetszik valami pasi és beszélnek is róla. Én eddig megpróbáltam ilyenkor terelni vagy szóbahozni valakit csak úgy hogy, de jól néz ki csak hogy ne legyen feltünő. Nem tudok mit csináljak. A szüleim meg a nagyi, nagy esküvőről meg sok gyerekről álmodik, de Én nem. Nagyon szeretnek, nem ezt érdemlik, hogyan mondjam meg nekik. Mit csináljak ? Ezt meg lehet operálni ? Szoktassa át magamat, mi legyen most.
2011. febr. 14. 18:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem először még ne stresszeld ezzel a szülőket.

Ráérsz akkor színt vallani, ha lesz barátnőd.


Addig próbáld őket puhítani.

Finoman kérdezz rá, mit gondolnak a leszbi csajokról.

Meg hogy előadáson mondták, hogy az ilyen hajlam veleszületett, ők is tudják-e.

Mesélj egy "ismerősről", milyen jó fejek a szülei, mikor bevallotta, hogy meleg, teljesen elfogadták.


Egy idő után lehet, hogy a szüleid is rá fognak kérdezni, mi a helyzet, ha összeáll bennük a kép, valahol az is cél, hogy elkezdjenek gyanakodni, legyen idejük barátkozni a gondolattal, de addigra már tudni fogod te is, hogy állnak hozzá, és ők is hogy te mit szeretnél tőlük.


Könnyebb lesz megbeszélni, ha nem egyik pillanatról a másikra szembesülnek ezzel.

2011. febr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
11%
Csípem a leszbiket...;) 14 / F
2011. febr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Operálni? Ez nem betegség... Ez Te vagy. Ha nem szeretnéd,hogy megtudják a szüleid,akkor ne mond el nekik,előbb-utóbb kiderül. Légy boldog,ahogy tudsz! Amúgy,még előfordulhat,hogy megtetszik egy fiú... ki tudja.
2011. febr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
23%

Kérdés,hogy valóban a lányokhoz vonzódsz-e,vagy csak divat ez nálad? Ma sokan azért vonzódnak a saját nemükhöz,mert a közösségi oldalakon sok ilyesmit olvasnak.

Gondold végig a dolgot. A szüleidnek pedig mondd el,lehet,hogy tudnak segíteni is neked.

2011. febr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Hany eves vagy most?

Az ember nem dontheti el hogy kikhez es mikebb vonzodjon,az csak ugy jon.Regen en is azt hittem hogy lezbikus vagyok,mivel ,sokat babaztam es csak az olyan filmeket neztem es szerettem ahol a foszereplo lany is szep volt.Engem is taszitott a ferfi latvanya.De kesobb rajottem hogy ez csak most fog kialakulni.Eddig nem lattad a ferfiba a lenyeget,ami felizgat.Ezt csak egy modon tudhatod meg hogy kihez vonzodsz.Ha latsz egy ferfit az utcan,aki jol nez ki ,es szimpatikus.Gondolj arra ,hogy milenne ha ez az eros kar atolelne,es ez a ajak,megcsokolna,es ha meztelenul egymashoz simultok.Az az izmos test.Es gondolj arra mikor beledhatol,kepzelj el egy olyan erzest ami egyedi,izgato.Esetleg ha vannak hodoloid,akkor probald ki a csok teknikajat,ha feligat,az mar valami.Szerintem tul sokat voltal lanyokkal.De ha kesobb beigazolodik a gyanud ,akkor se felj.Ettol senki se fog utalni.Folleg nem a szuleid.Probalj sexfilmeket nezni es a pasira oszpontositani.Kerlek mindenkepp irj ,barmi van.Szeretnem tudni mi van veled.

2011. febr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%

én nagyon sokáig csak a lányokhoz vonzódtam, és nem mertem elmondani senkinek, csak 1 barátnőmnek. már 18 évesen beleszerettem egy srácba, jártunk 3 hónapig, szemét módon kihasznált. azóta vannak időszakok, mikor nőkhöz, van mikor férfiakhoz vonzódom. időnként mindkét nem egyformán vonz.

még csak 13 éves vagy...elképzelhető, h csak a lányokért leszel oda, de lehetsz úgyis, mint én, h később a fiúk iránt is érdeklődni fogsz.

Már 20 éves vagyok, de nem mertem még mindig elmondani a szüleimnek...nagyon vallásosak, és ha minden mást nagy nehezen megértenek, elfogadnak, de ezt nem, sajnos tudom.

nem akarom terhelni őket ezzel.

mindig vágyakozva nézem a gyönyörűszép lányokat...sajnos eddig még egyikükkel sem jártam, alapjáraton félénk vagyok. fiúval már voltam, és élveztem, de úgy érzem, lánnyal teljesebb lenne ez az érzés, hiszen egy nő tudja azt igazán, mi a jó egy nőnek.

20/L

2011. febr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Tyler913 ***** válasza:
77%

Leszogezem,nem vagyok szexualpszichologus,de:

Ha valoban csak a lanyokhoz vonzodsz,es mindig is igy erezted,szoval ez nem csak divathullam Nalad,akkor nem tudod atszoktatni magad,es nem is lenne ildomos.Csak boldogtalanna tenned magad azzal,ha nem azt az utat jarod,ami Neked valo,hanem ferjhez mesz es gyereket szulsz csak azert,mert a csalad ezt varja Toled.Hidd el,ez nem igy mukodik!Az a szulo,aki csak akkor es csak addig szereti a gyereket,amig az ugy viselkedik,ahogyan elvarja tole,nem is igazi szulo.Az igazi szulo ugyanis,bar a legjobbat akarja a gyerekenek,szereti minden korulmenyek kozott.A szuloi szeretet nem olyan dolog,amit visszafizetni/meghalalni kell,vagy van feltetel nelkul,vagy nincs.

Szoval eszedbe ne jusson "atnevelni" magadat csak azert,hogy nekik megfelelj.

Egyebkent meg fiatal vagy,azt sem tartom kizartnak,hogy valtozni fog ez a dolog,es elobb-utobb vonzodsz majd a fiukhoz is (tehat bi leszel),es akkor nincs problema.De ha nem mulik el a dolog,es leszbi maradsz,akkor meg kell tanulnod elni es boldognak lenni ugy is!

Mindenesetre elsos gimnazistakent meg van idod a dologra,bar heterokent nem vagyok szakerto "comingout-temaban", szerintem most meg korai lenne a kornyezetedre zuditani ezt,jo esellyel kikozositenenek.Ha majd esetleg elmesz egyetemre,ott mar szabadabb a legkor,nincs osztalykozosseg,igy konnyebben talalhatsz magadnak lany part,aki hozzad hasonloan gondolkodik,es esetleg bekerulhetsz egyfajta leszbikus szubkulturaba (foleg ha nagyvarosban elsz majd),ahol olyan kornyezetre lelhetsz,amely elfogad.Es elobb-utobb a szuleid is megertik majd ezt.Amugy,bar nem akarok nagyon elorerohanni,leszbikent is vallalhatsz gyereket,tehat az unokakrol sem kell lemondaniuk.Szoval fel a fejjel!:)

2011. febr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
27%

Megjön még az eszed. Sztem úgy ne mondj a fiúkról véleményt, hogy nem objektíven állsz hozzá a témához. majd ha lesz tapasztalatod, akkor elfogadom az állításodat. Sztem még te sem tudod mit akarsz, így még nem késő a jó útra térni.

Akármilyen elfogadott manapság ez a dolog, én sem csípném ha a gyermekem ilyesmivel rukkolna elő majd.

2011. febr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

19.00-nak.

A jó útra? Ugyan ki mondta meg,hogy mi a jó út?!

Szerintem akkor jelentsd be,hogy kihez vonzódsz,ha lesz barátnőd és szóba kerül.

2011. febr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Tyler913 ***** válasza:
50%
Igen,ez a "jo utra" dolog annyira viszonylagos,mondom ezt hivo emberkent.Amint feljebb is irtam,minden szulo jot akar a gyerekenek,de azt a "jot",amit o jonak gondol.A szulo szamara is nagy probatetel,amikor a gyerek nem azon az uton kezd jarni,amit o elkepzelt neki,es itt valik el a buza az ocsutol:kepes a szulo elfogadni a gyereket olyannak,amilyen,vagy megtagadja csak azert,mert nem lesz szep feher ruhas templomi eskuvoje,meg "hagyomanyos" csaladja.
2011. febr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!