Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen mondatok, szavak...

Milyen mondatok, szavak vannak amivel egy férfi lelkére lehet hatni? Amit meghall, és elgondolkozik rajta?

Figyelt kérdés
Csak azért mert süket fülekre találok,és olyasmit szeretnék ami a lelkiismeretébe hatol..
2011. febr. 15. 02:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%

Ez attól függ, miről van szó...


Azért az,hogy szét hagyja a cuccait otthon, vagy megcsal, nem ugyanaz és mindkét esetben más lehet az ominózus mondat.


Egyébként általánosságban nem hiszem, hogy van olyan (varázs)mondat, amit te szeretnél. Többnyire BESZÉLGETNI kell! Sokat!!!

2011. febr. 15. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
ész érvek!érvelj jól és úgy hogy ne tudjon abba belekötni!ez mindig mindenkire "jó" hatással van.
2011. febr. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
16%
Nem a szavakkal van a lényeg.Nem akarattal történik az,hogy ha a férfinak egy nő nem tetsző mondatot mond és a férfi azt nem akarja csinálni,az el sem jut a tudatáig.Kérdéseid azzal kezdődjenek,hogy :"szexelünk"?...onnantól már figyelni fog rád és meg fogja érteni a valódi kérdést,vagy sima mondatot is.
2011. febr. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
36%
Nekem a barátnőm mindig ezt mondja amikor kicsit bunkó vagyok vagy valamit nem akarok megcsinálni amit kér tőlem: "jolvan, akkor este nincs sexparty" :D általában az esetek nagy többségében hatásos ez a mondat xD
2011. febr. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A férfiaknak sokkal hatásosabb, ha nem célozgatsz, meg körülményekedsz, hanem rövid, direkt mondatokban beszélsz. Ha viszont nem akar meghallani, akkor mondhatsz akármit.
2011. febr. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%
Én sose rángatnám dróton a páromat, se ilyen szexmegvonásos, se más manipulatív/zsarolós technikával. Ezek szerintem károsak a kapcsolatra. Őszintén meg kell beszélni a dolgokat, kimondva, hogy ki mit érez és nem letagadva a jót sem. Lehet, hogy rövidtávon az ilyesmire már immunisak a félrenevelés miatt, de hosszútávon megéri.
2011. febr. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Kriszti83 ***** válasza:
83%
Sok-sok őszinte, indulatmentes beszélgetés-varázsmondatok nincsenek.
2011. febr. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
6%
És te kérdező soha nem teszel olyat,amit máskor kért tőled a férjed.Vagy te olyan tökéletes vagy ! Egyébként tévedés, hogy a férfi csak akkor figyel fel dolgokra, ha szexel kezdődik a mondat. A süket fül az nem a témának szól, hanem a kapcsolatnak. Ennyi a tisztelet vagy ennyit érsz per pillanat ? Nálam ezt jelenti. Néha az agyunkra mentek.Miért nem költöztök el egy másik bolygóra.
2011. febr. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Persze tisztelet a kivételnek, mint a 75%-os is.
2011. febr. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%

"olyasmit szeretnék ami a lelkiismeretébe hatol" = érzelmi zsarolás? Mert ezt nem tanácsolnám semmiképpen sem.


Ha süket fülekre találsz, akkor valamit tényleg rosszul mondhatsz, csakhogy a megoldás nem lehet az, hogy ha nem ment elsőre, akkor másodikra erősebben, végül már üvöltve mondom, sem az, hogy lelkifurdalást ébresztek benne. Ezek mind olyan dolgok, amiket nem teszek azzal, akit valójában szeretek. Inkább megdicsérem, amikor olyat tesz, ami jó nekem. Ez persze nehéz, ha állandóan a rosszat keresem benne, és csak azt vagyok hajlandó meglátni.


Nem mondom, hogy nálatok ez a helyzet, hiszen nem ismerlek, halvány segéd fogalmam sincs arról, miért tetted fel ezt a kérdést? Csak gyanús, hogy gyors és hatékony eredményt akarsz elérni. Pedig a párkapcsolatban nem ezek a legfontosabb szempontok szerintem.


Amit egy férfi többnyire meghall, az így hangzik: "Elhagylak!" Csak ezt nem tanácsos eljátszani, ha együtt akarsz vele maradni. Mit is akarsz tulajdonképpen? Irányítani? Vagy egy konkrét problémád van, amit nem tudtok megbeszélni? Ha az utóbbi, akkor az is lehet, hogy nem benned van a hiba. Mert van olyan, hogy nekem van egy gondom, amiről nem akarok tudomást venni, és akkor süket vagyok az ezzel kapcsolatos kommunikációra. Ha a párodnál ilyesmi van, akkor még kevésbé ajánlott az erőlködés, mindenképpen veszíthetsz csak. Akkor előbb meg kell oldania a saját gondját, te ebben csak segíthetsz, különben szétmentek, ha nagyon erőlteted.

2011. febr. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!