Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Ez jo ötlet...

Mit csináljak? Ez jo ötlet lehet? Többi lent

Figyelt kérdés
párommal össze szeretnénk költözni,és azt szeretné a barátom(mert ö külföldön dolgozik,és két hetente jár haza),h a növérem is költözön velünk össze,h ne legyek magam.én nem nagyon tartom jo ötletnek,mert amugy is abba a faluba fogunk lakni,ahol eddig lakunk.ti,h csinálnátok,h jo legyen?
2011. febr. 15. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Nővért semmiképpen sem vinni mert mindenbe beleszól, és forródrót anyuka felé.

Szerintem te is el tudod dönteni zavarna-e ha egymagad lennél, esetleg kutya vagy macska jó társaság lehet ilyenkor.

2011. febr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát a nővérem semmiképp sem költöztetném oda. Ráadásul azért, hogy két hetente haza menjen szerintem felesleges összeköltözni. Meddig dolgozik külföldön? Vagy külföldön kellene együtt élnetek, vagy neki haza jönni, de ez így nem összeköltözés, főleg nővérrel együtt. Fura egy ötlet.
2011. febr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miert kellene neked testor? Gondolom, felnottel annyira, hogy nem felz egyedul. Szerintem parod azert akarja, hogy ne legy egyedul, hogy ne legyel kirakva a kisertetesnek.
2011. febr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
lehet,h azért szeretné a barátom,h magát nyugtassa.nem költözne haza két hetente.én egyedül jobban szeretnék,csak félek a magánytol...
2011. febr. 15. 14:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha más megoldás nincs, kell keresni egy kedves, magányos lányt aki szívesen odaköltözik, és szép csendben meghúzza magát az egyik szobában. Esetleg még az anyagiakba is besegítene...

Lehet ám albérleteset is játszani :)

2011. febr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem,egy idegnt nem szeretnék,azt hiszem,h marad majd egy kis kutya.köszi a segitséget!!!
2011. febr. 15. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!