Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő azt mondja a pasinak...

Ha egy nő azt mondja a pasinak, hogy elegem van, elhagylak, ilyenkor rendszerint észbe kapnak a férfiak?

Figyelt kérdés
Vagy ez kapcsolatfüggő?Mennyire hatásos ez?
2011. febr. 15. 14:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

nálunk nem hatásos,mert tudja párom,hogy ugyse teszem meg...ahogy én is tudom hogy hiába kezd el öltözködni hogy nah most lelép,ugyse jut tovább a nadrágnál,meggondolja magát,ajtóig még sose jutott:)


de van akinél komolyan gondolhatja a pasi

2011. febr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatfüggő. Ha a pasinak olyan kedve van, akár azt is mondhatja hogy akkor szia.

Az észbekapás pedig nem garantált, max egy lelki törés és utána a kapcsolat hanyatlása...

2011. febr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon csúnya dolog ilyennel fenyegetőzni. Én legalábbis sosem tenném. Némelyik férfinál - a férjemet is beleértve - ez elég csúnya lelki törést okozhat, ami akár a kapcsolat hanyatlását is eredményezheti. Gondolj bele, megérni? Amúgy meg, szereted te még egyáltalán a párodat, ha ilyeneket akarsz mondani neki? Vagy ha gond van a kapcsolatodban, azt nem ilyen beszólásokkal kell megoldani.
2011. febr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha eleged van, hagyd el. Ha nincs, beszéljétek meg!
2011. febr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én mondtam ezt évekkel ezelőtt a férjemnek..

A válasza ez volt: "Ott az ajtó! Ha akarsz mehetsz"

Így egy szép nap el is mentem...Amikor elmentem észbe kapott de már késő volt..Evvel a mondattal kár fenyegetőzni,mert nem lesz hatása..Ha valaki menni akar az menjen..

2011. febr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem embertől, kapcsolattól, szituációtól függ. Viszont szerintem nagyon, de nagyon kis százalékban vezet pozitív eredményre. Ha valamelyest rendeződik is a helyzet, akkor is benne lesz mindig a tüske, hogy ott akartad hagyni. Lehet, hogy így esetleg beijed, és jobban odafigyel, de az már akkor sem egy normális kapcsolat, normális érzésekkel.

Egyébként nálam személy szerint egy ilyen kijelentésre úgy reagálnék, hogy " jó, ha tényleg így döntöttél, nem állok az utadba, menj nyugodtan". És megpróbálnám magamban feldolgozni a dolgot, egyedül túltenni magam, minthogy elkezdjek könyörögni, meg kapkodni.

2011. febr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

15:04-es vagyok...

..igen, elengedném, mert úgy vagyok vele, ahogy egy előző hozzászóló is írta. Ha szeret valaki valakit, nem fenyegetőzik ilyenekkel. Ha ilyet képes mondani, akkor ott már rég nem a szeretet vezérel. És akkor lehet hogy jobb ha tényleg megy... Én tudom magamról, hogy ilyen, és ehhez hasonló dolgokkal nem fenyegetőznék soha, nem zsarolnám a páromat, mert szeretem. Inkább elrángatnám valami párterápiára, ahol szakember segít. Sokkal célravezetőbb.

2011. febr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk így volt, de én nem trükköztem játszmáztam, hanem valóban szakítani akartam, és ezt el is mondtam, hogy mennyire megbántott (nem megcsalás vagy ilyesmi volt, "csak" a beszédmódja, viselkedése volt nem egészen elfogadható,és ez többször előfordult) és akárhogy is fáj, most szakítok. Először flegmáskodott, hogy keressek akkor jobbat, stb. de aztán miután látta, hogy komolyan gondolom, láttam rajta, hogy tényleg megijedt, és bocsánatot kért, meg egy utolsó esélyt. Azóta eltelt 2,5 hónap, és olyan szintű konfliktus nem fordult elő,látom, hogy igyekszik, jobb lett a kapcsolat.

De ha valaki számításból fenyegetőzik, és úgysem teszi meg,akkor szerintem hatástalan marad a dolog.

2011. febr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Már régen rossz ha fenyegteni kell hogy elhagyod,a ciki akkor van ha örül is neki,hogy felajánlottad...
2011. febr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Ha gyakran mondod, senkinél sem nyerő. Ha érzi rajtad, hogy csak fenyegetőzöl, akkor sem.
2011. febr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!