Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt az emberek...

Miért gondolják azt az emberek, hogy a férfiak mindig lecserélnék a feleségüket egy tini lányra?

Figyelt kérdés
Én 35 éves vagyok és most nézek ki a legjobban. Tiniként pattanásos voltam, fogszabályzós, nem volt stílusom, egyáltalán nem néztem ki jól. Szerintem nem vagyok ezzel egyedül. Ti mit gondoltok erről?
2011. okt. 31. 18:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

Hát, az igaz szerelmét nem cseréli le az ember, legyen akárhány éves is.

Ezt a dumát a sértett emberek találták ki.

Múltkor olyat is olvastam, hogy minden nő 40 évesen lesz szép.Na most talán van, akire igaz ez, de ez is a sértett emberek agyszüleménye, mert nem igaz mindenkire.

Ne foglalkozz ilyesmivel, ha szeretitek egymást a férjeddel, akkor akár 10 000 pattanásod is lehetne, akkor is téged választana.

2011. okt. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%
Azért gondolják mert legtöbbször ezt hallják illetve látják, mellesleg a tini az 17 éves korig tart szerintem (ha ilyennel jönnének össze még akár ügy is lehet belőle) arra nem cserélnék le csak 20 felettiekre azok meg már nem annyira pattanásosak ha törődnek magukkal. A maiak már 15 évesen úgy néznek ki mint a 22 évesek.
2011. okt. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Akit szeretnek, azt nem cserélik le. Egyébként lehet te nem voltál szép fiatalként, de rengeteg gyönyörű fiatal lány rohangál.
2011. okt. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy nincs szép fiatal lány/nő. Csak szerintem nem csak akkor lehet jól kinézni, illetve az is előfordul, hogy valaki később szépül meg.
2011. okt. 31. 18:42
 5/16 anonim ***** válasza:
9%

Nem tudom miért mondják ezt...talán van valami alapja??

Amúgy meg be kell vallanom a mai fiatal lányok egyszerűen fenomenálisak.:)ahogy elnézegetem őket az utcán 10 éve nem voltak ilyen jó kis csajok.szóval ez a generáció hát hogy is mondjam nyami nyami...:D

2011. okt. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

(Előre leszögezem, elmúltam 30, és fogalmazzunk úgy, hogy koránt sem vagyok tökéletes.)


Lehetsz te akármilyen pöpec 35 éves, akkor se lesz olyan a bőröd, a tested, a melled, a feneked, mint egy 17-18 évesnek.

Másrészt lehet akármilyen babaszép bombázó egy 17 éves, az nem lesz önmagában alap arra, hogy a férj lecserélje rá a 35-40-75 éves, ráncos, narancsbőrös, túlsúlyos, őszülő feleségét, ha szereti.



Vica versa: vannak nagyon harapni való 20-25 éves srácok is, rettentően adnak a testükre, a megjelenésükre, mégse cserélném le egy ilyenre az én kis párom. Tudom, hogy CSAK jobban néznek ki. A nyomába se érnének az élet semmilyen területén. :)))

2011. okt. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem 35 évesen szokták a férfiak otthagyni a nőt, hanem 10-15 év múlva...


Én azt nem értem, hogy egy 20 éves lánynak mi vonzó egy ráncos, sörhasú 50esben...

2011. okt. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
A bukszája.
2011. okt. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Akár hiszed, akár nem most is tök feszes a bőröm. A mellem meg van csináltatva, úgyhogy az sem lóg. Hozzáteszem 20 éves korom óta diétásan étkezem, és hetente 5ször sportolok. Kerülöm a szoláriumot, a napot, mindennap kenem az arcom kozmetikumokkal stb. És nem nagyképűségből mondom, de sok 20-25 évesnél jobban nézek ki. Akiknek narancsbőrös, elhízott testük van és mekis kaján élnek.
2011. okt. 31. 19:14
 10/16 anonim ***** válasza:
18%
Gyereked meg gondolom nincs.
2011. okt. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!