Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti hogy "jelzitek",...

Férfiak, ti hogy "jelzitek", ha gyereket szeretnétek?

Figyelt kérdés
A barátommal 4 éve vagyunk együtt, együtt is élünk. Mostanában egyre többször mondja, hogy egy gyerek milyen aranyos, jó lenne, ha lenne valaki, aki örökölné a tulajdonságainkat és kb 1 hónapig nem szedhettem fogamzásgátlót, de a napokban kérdezte, hogy muszáj-e visszaállni, mert nem lenne jó, ha bevenném, miközben nem lehet. Lehet, hogy ezzel másra célzott?
2011. nov. 9. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
"Du.gunk?"
2011. nov. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Igen, egyértelműen másra célzott, kezdjétek el a babaprojektet ha megvan a kellő háttér. :)
2011. nov. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Én például elmondanám a kis számmal. Gondoltál már arra hogy esetleg megkérdezd tőle?
2011. nov. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Hátha szeretnél gyereket tőle, akkor illene már olyan kapcsolatban lenni, hogy ezt megkérdezhesd tőle.
2011. nov. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Én úgy jelezetm, hogy megbeszéltem vele. Aztán hajrá!
2011. nov. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha egy pár tudatosan, tervezetten gyereket akar, ott tényleg annyira működnie kell a kapcsolatnak, hogy ezt nyíltan megbeszélik! Az, hogy nem szeded tovább a gyógyszert, önmagában nem biztos, hogy jó megoldás. Gyerekvállalás előtt érdemes még pár dolgot megejteni (nőgyógyász, általános állapotfelmérés, ha van bármi krónikus problémád, az befolyásolhatja -e a teherbeesést, sokszor terhesvitamint, folsavat is elkezd szedetni előre a nőgyógyász). Szóval beszéljétek meg, mert optimális esetben a gyerekvállalás többről kéne szóljon, mint a dug.unk.
2011. nov. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
a férfiak nem JELZIK amit akarnak, hanem MONDJÁK. (lehet magától nem mondja ki, talán mert még meg se fogalmazta magában hogy mit akar, úgyhogy kérdezz rá)
2011. nov. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Én párom egészen határozottan közölte, hogy ő babát akar, mégpedig kislányt :)
2011. nov. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem rá, mert eddig abszolút nem beszéltünk róla, mivel mindketten tanultunk és nem gondoltam, hogy ez szándékában állna a közel jövőben. Ezért is tettem fel először itt a kérdést, hogy érdemes-e rákérdezni, mert nem akarom, hogy megijedjen, miközben Ő mondjuk mégsem akar. Én még egy 2 évig biztosan nem szeretnék, de megbántani sem akarom, így lehet, hogy nem is térek ki rá, amíg nem mondja Ő.
2011. nov. 9. 22:01
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ne azt kérdezd meg, hogy ezzel a gyerek-témára célzott -e, hanem azt, hogy miért nem szeretné, ha újra szednéd a fogamzásgátlót. Lehet, hogy hallott/olvasott valamit a mellékhatásokról. (Én sem pártolom, bár tény, hogy kényelmes megoldás, de rengeteg rémtörténetet hallottam már.)
2011. nov. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!