Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszokás vagy szerelem vagy más?

Megszokás vagy szerelem vagy más?

Figyelt kérdés

sziasztok!

a barátommal 10 hónapja vagyunk együtt. sokat veszekszünk, bevallom, általában miattam. elég sokszor rossz passzba vagyok, és olyanokat is észreveszek, amit tényleg nem kellene. lehet tél végi depresszióra való hajlam, nekem volt már, tavaly is amikor össze jöttünk, ő tudta nélkül segített kimászni belőle. a kapcsolat elején nagyon féltem h kihasznál (a szextől is féltem egy ideig, de legyűrtem túl vagyok rajta), de megváltozott, a haverjai voltak a legfontosabbak, most már én. ezt érzem is.

attól félek ha elhagyom, hogy nagyon megbántom és később megbánom. sajnos most már nem élvezem vele úgy az együttlétet, a randikat, és a szexet sem. egyáltalán.

ez csak egy tél végi "stressz" és nyárra minden jó lesz. vagy megszokás az egész?


2011. febr. 15. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
ha ez igaz szerelem volna,nem éreznél kétségeket 10 hónap múlva. egyszerűbb,ha továbbállsz.
2011. febr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ez fura. Ha szeretnéd sztem nem jutna ilyen az eszedbe, úgyhogy hagyd el, ne etesd tovább.
2011. febr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
érettségi előtt nem bunkóság? hátha rendbe jönnek a dolgok. olyan nehéz elengedni...
2011. febr. 15. 18:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed jól egy kapcsolatban magadat,lépj és ne sajnàljad,mert azzal csak megalàzod.
2011. febr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de te itt sok mindent összekeversz. nem vagy egy észlény. :(

hagyd el, mert nem szereted. de ebben nincs semmi megszokás. se szerelem. ez szimplán a szerelem ellentéte.

2011. febr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!