Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ez még szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ez még szerelem vagy megszokás?

Figyelt kérdés
Lassan 11 hónapja vagyok együtt a barátommal. Ő csak 5 hónappal fiatalabb, de ebben a kapcsolatban ez is sok. Alapból úgy nevelik, mint egy kisfiút. ( Én novemberben töltöm a 18-at. ) Voltak érdekes dolgai, például elmentek haverokkal tesco-ba, úgy volt utána találkozunk és siet hozzám, de 4 óra várakozás után se jelzett, mikor írtam neki , közölte, hogy elfelejtett. Este megkérdezte, hogy mit reagálnék, ha kiszívná egyik csaj nyakát ( majdnem jártak még anno. ) Természetesen kiakadtam. Aztán jöttek az apró hazugságok, amik nagyon rosszul estek. Kiderült, hogy a volt barátnőjét hívogatta egy koncertre , amire együtt mentünk, aztán letagadta, hogy ő hívta volna. Közben annak a lánynak, akinek ki akarta szívni a nyakát, olyanokat írt, hogy hiányzik neki. ( Nekem lassan 11 hónap alatt egyszer írta) Mindig mondja, hogy szeret, de nem így érzem. :/ Ja és még egy... egyfolytában egy lánnyal beszélget és elhívta koncertre, meg hazudozik neki össze-vissza. Közben én megismerkedtem egy sráccal, aki tényleg akar engem és nagyon aranyos. Barátnőm gyerekkora óta ismeri és csak jót mesélt róla. Ez a srác tényleg megbecsülne és én azt hiszem, hogy őt akarom. Viszont fáj kilépni ebből a kapcsolatból. Valami visszatart. Szerintem ez már nem szerelem, mert cseppet sem bízok benne és ,ha más fiúra gondolok nap, mint nap, akkor már nem lehet lehet szerelem. Tegnap mondtam, hogy kezdek kiszeretni belőle és rögtön le akarta hozni a csillagokat. Megmondtam neki, hogy ez nem így megy. Mit csináljak?
2011. aug. 14. 09:05
 1/5 anonim válasza:
Nehéz a váltás, de csak egy nagy elhatározás kell,ahogy látom, fiatal vagy, élvezd az életed :-) Nyiss az új felé, tudom nehéz, nekem is az volt, de mikor már ilyen dolgok jönnek elő ... Olyannal legyél, aki megérdemel:)Nagyon jó érzés, ha valaki "értékel" Szép napot:)
2011. aug. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És hogyan mondjam meg neki, hogy ennyi?? Te hogyan szakítottál?
2011. aug. 14. 09:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahogy itt leírtad valami hasonlót.Hogy nem érzed azt amit már régen.Nem érzed hogy szeret ezek után a hazugságok kételkedések után már nem nagyon tudsz megbízni benne... benned már elaludt az utolsó kis lángolás is amit iránta éreztél. és a fura kérdései megint csak kételkedésbe taszítanak. hogy ez így neked nem megy és kész. hallgasd meg amit mondd utána mondd hogy értem.. de te már tényleg nem érzel iránta úgy mint ő irántad. és .. VÉGE..

ja és sajnálatból semmiképpen se maradj vele..

2011. aug. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!! Hát már 3-szor szakítottam majdnem. Utolsó két megbocsátás, inkább sajnálatból volt. De így, hogy most kiderültek ezek a hazugságok. Én nem akarok egy hazuggal járni. :S Köszönöm a segítséget!
2011. aug. 14. 09:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó döntés:D

Gondolj csak arra hogy ez milyen rossz neked, hogy a csávó nem becsül,hazudozik , kavar:/ és hogy egy másik csávoval milyen jó is lenne:) Hátha így könnyebben megy:D

Sok sikert.

2011. aug. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!