Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más tervek. Szerintetek?

Más tervek. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Rövidre fogom:

Járok egy lánnyal. Nem azért vagyunk együtt, mert "nincs jobb dolgom", hanem mert meg akarom ismerni, hogy esetleg elvegyem feleségül. Tehát a jövendőbelimet keresem.


Minden nagyon szép és jó, egyetlen dolgot kivéve. Én kisgyerekként már arról álmodtam, hogy kiköltözök az USA-ba. Megkérdeztem, hogy jönne-e velem, ha úgy alakulna, először azt mondta igen, pár nappal később viszont azt, hogy "gondolkoztam rajta sokat, és igazából nem".


Azóta magam alatt vagyok. Nem tudom, jó-e ez nekem. Ha lehetőségem lenne később kimenni, mindenképp ki szeretnék, de ő nem akarna velem jönni. Ergo vagy maradok én is itthon, vagy nem együtt megyünk tovább.


Ti mit tennétek?


2011. febr. 15. 17:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem sok esélyed van arra, hogy kiköltözz az USA-ba (ugyanis igen nehéze ügy), ezért tárgytalan a kérdésed.
2011. febr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem akar menni,te mennél...Bocsi de ez a kapcsolat nem fog működni hosszútávon,ha csak nem álltok be távkapcsolatra,de az veszélyes terület,és sok kapcsolat rámegy...Én távkapcsolatban élék évek óta és nagyon nehéz...
2011. febr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az esélyeket ne nézzük, olyan munka felé megyek, amivel ki tudnék menni, sok rokon és barát van kint, segítenek, amiben tudnak. Tehát az esélyek igen jók.
2011. febr. 15. 18:01
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ne agyalj ezen, hol van az még, hogy te az USA-ba mész, lehet össze sem jön a dolog. Butaság lenne emiatt megszakítani vele a kapcsolatot.

Mindamellett, azt biztos, hogy én sem mennék nem bírnám, hogy ne lássam a szüleimet, és a kis tesómat. Még a gondolatba is bele borzongok:S:S

2011. febr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ne maradj vele.. Keress olyat aki kimenne veled mielőtt beleszeretsz ebbe a lányba, és nehéz lenne itthonhagyni.

A legegyszerűbb szerintem az lenne, ha eleve kint keresnél már barátnőt.

2011. febr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

figy...

én is igy voltam pár éve mikor megismertem páromat...ő megmondta hogy sosem megy el onnan ahol lakott,én pedig hogy 1 éven belül költözök párszáz km-rel arrébb...


kompromisszum...én megtoldottam az 1 évet még 2-vel,ő pedig jött velem amikor belátta h több a lehetőség itt neki is

2011. febr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha igazán akarna, nem bizonytalanodna el.
2011. febr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy veszem ki, hogy az elején vagytok még. Ha szereted, járj vele, és a későbbieket majd megoldjátok. (Pl. lehet, valamelyikőtök meggondolja magát.) Csak azért ne szakíts vele, hogy "mi lesz, ha"
2011. febr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%

Most hiába osztjuk itt az észt, hogy: "Hagyd a csajt a francba" vagy "Nincs sok esélyed" vagy "Maradj a csajjal". Ezek csak tanácsok, ettől azonban sokkal komolyabb a helyzet...

Sajnálom, de döntened kell: csaj, USA. Ennyi.

Amúgy meg, amíg nem költözöl ki, addig ne hagyd el őt, legyetek együtt, ismerd meg jobban, és majd mikor ott leszel, hogy válassz, akkor már tudni fogod: szereted-e őt annyira, hogy lemondj miatta a gyerekkori álmodról. Ha igen, akkor vele maradsz. Ha nem, akkor kiköltözöl, és majd találsz mást.

Amúgy hány év múlva akarsz kimenni? Hány éves vagy?

2011. febr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A csajnak szar lesz hogy csak addig kell amig nincs USa...Akkor inkább ne pocsékoljátok egymás idejét.
2011. febr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!