Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem, tervek, boldogság,...

Szerelem, tervek, boldogság, vita, cirkusz, sírás! És vége! Gyorsan elmúlik?

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 23:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. jún. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindegyik felsorolt darabka évekig elhúzódhat.
2011. jún. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Változó, lehet 6 hónap és 10 vagy 20 vagy 30 év is.
2011. jún. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyéntől, körülménytől, családtól, neveltetéstől, vallástól, országtól,habitustól függő, sokváltozós "egyenlet".
2011. jún. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyan ez nálam is. 2 hónapja sincs, hogy vége. Eleinte azt hittem, erős vagyok, és hogy minden rendben. Most megint maga alá temetett az elkeseredés :(
2011. jún. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát ez borzasztó!Élni sincs kedvem,azt hittem ez örökké fog tartani!De látom semmi jó nem tart sokáig!
2011. jún. 4. 23:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi is tervezgettük a közös jövőt, jó volt együtt. Aztán beütött a crach... nagy cirkusz a végén, és egy borzasztó keserű szájízzel viselt csalódás.

Körülöttünk is mindenki olyan biztos volt bennünk.. és mostmár új nő oldalán feszít...

Mondhatom borzasztó. De túl leszünk rajta!!!

2011. jún. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23:48 és 00:36 vagyok. Ha gondolod írj privit! :) Szívesen beszélgetek veled!
2011. jún. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi már az eleje óta veszekszünk,bár mi ettől függetlenül ugyan ugy szeretjük egymást és tervezgetünk is-vagyis megtesszük amit tervezünk!Évek óta együtt vagyunk.van egy közös kislányunk is.

Amugy a csalódást elég nehéz feldolgozni.fogtam már jónéhányszor padlòt egy-egy kapcsolat utan!:(

2011. jún. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!