Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más tervek. Szerintetek?

Más tervek. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Rövidre fogom:

Járok egy lánnyal. Nem azért vagyunk együtt, mert "nincs jobb dolgom", hanem mert meg akarom ismerni, hogy esetleg elvegyem feleségül. Tehát a jövendőbelimet keresem.


Minden nagyon szép és jó, egyetlen dolgot kivéve. Én kisgyerekként már arról álmodtam, hogy kiköltözök az USA-ba. Megkérdeztem, hogy jönne-e velem, ha úgy alakulna, először azt mondta igen, pár nappal később viszont azt, hogy "gondolkoztam rajta sokat, és igazából nem".


Azóta magam alatt vagyok. Nem tudom, jó-e ez nekem. Ha lehetőségem lenne később kimenni, mindenképp ki szeretnék, de ő nem akarna velem jönni. Ergo vagy maradok én is itthon, vagy nem együtt megyünk tovább.


Ti mit tennétek?


2011. febr. 15. 17:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok (lány idősebb).

Hosszú távú a terv. Ha összejön a munka, akkor jó pár évre le vagyok kötve itthon, aztán viszont egyenes az út. 28 éves koromra mehetnék kifelé.

Pont azért morfondírozok, mert jobban szeretem én őt annál, mint hogy most akkor pocsékolja az idejét, így még korban van, hogy találjon valaki mást (ugyanez velem).

2011. febr. 15. 18:21
 12/16 anonim ***** válasza:
Mondom, hagyd. Egy csaj/pasi sem éri meg hogy az ember lemondjon a gyerekkori (vagy nem gyerekkori, akár újabb) álmáról.
2011. febr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
15%
Most lezbi vagy???
2011. febr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
hím egyed vagyok, ebből kifolyólag nehezen leSZbikus
2011. febr. 15. 18:48
 15/16 anonim ***** válasza:
76%
Ahogy először rávágta, hogy menne, majd meggondolta, ugyanúgy 10 év múlva megint meggondolhatja magát. Ki a fene tudja, mi lesz 10 év múlva? Messze van az még.Szerintem, ha minden más klappol, ne szakíts vele. Hátha szeret majd annyira, hogy veled menjen.
2011. febr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
75%
Én nem értem egy csomő ember azon vergődik milesz holnap jövő héten 5 év múlva,kit érdekel,a jelennel kell foglakozni,nem a ha volna lenne kezdetű dolgokkal...A múlton kesergünk,a jövőn kesergünk,ha ez lenne ha ez volna lenne ha volna... Közben elfelejtünk a jelenben ÉLNI...
2011. febr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!