Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy tervek, de leselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy tervek, de leselkedik egy betegség. Van okom félni?

Figyelt kérdés
23 éves pasi vagyok. Az a helyzet, hogy születésemkor agykamra-tágulat alakult ki nálam, ami rejtve maradt és csak 18 éves koromban derült ki. 3x műtöttek emiatt, volt bevezetve drain a fejembe, amit eltávolítottak már. Sok panaszom volt miatta, végül tavaly nyáron meggyógyultam belőle. Akkor a kontrollon az MRI azt mutatta, hogy végre normalizálódtak a nyomás viszonyok a fejemben. Utána panaszaim se voltam, összejöttem életem szerelmével akivel együtt vagyok azóta is immár 1 éve lassan. Viszont az a baj, hogy 1 hónapja ismét rosszabbul vagyok, gyakran fáj a fejem, hányingerrel sőt volt egy erős vírusfertőzésem, mandulagyulladás azt hittem attól van a napokban csengett le, de még mindig fáj a fejem mint anno. Nagyon félek, hogy ismét komolyabb bajom lesz, és műteni kell, pedig utoljára azt mondták, hogy úgy néz ki, már nem kell többé műteni. Attól félek ismét tönkre megy a boldogság az életembe mégpedig ilyen gyorsan. Mit kéne tenni? Vége az egésznek ezzel? Tönkre mehet emiatt minden? Magamba zuhantam, de próbálom eltakarni.
2011. okt. 11. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:

NE pánikolj be!!!! A bnőd szeret, s ez az egy számít! Nincs vége semminek se, NE add fel! Én 19 évesen vagyok magamalatt, s öngyilkosság gondolatát küzdöm le nap mint nap...


De szépen kérlek, szedd össze magad! A bnőd szeret, s annak nagy ereje van, hidd el!!!!!


19L

2011. okt. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bármennyire is kuszának érzed most az egészet: a két dolog NINCS összefüggésben. Súlyos beteg embereknek is van boldog párkapcsolatuk, és ha megint gond van, akkor a barátnőd melletted lesz. Ha meg kell műteni, úgy fogsz felébredni, hogy fogja a kezed. Ha nem, akkor nem ő életed szerelme.


Nevessetek ki, de a Harry Potterben hangzik el, hogy miért nem reménytelen a harc a gonosz ellen: "mert nekünk van miért küzdenünk". És ez nagyon fontos. Neked is van.

2011. okt. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én el nem hagynám a párom amiatt, hogy meg kell őt műteni

ha szeret, melletted fog állni, aggódni érted, Te pedig mindent megteszel majd, hogy a kedvéért minél gyorsabban felépülj

2011. okt. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem kiélt.
2011. okt. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen helyzetekben kéne a párodnak igazán melletted lenni és tartani benned a lelket. Ha nem képes rá, akkor pedig te küld el, mert akkor ez nem igazi párkapcsolat csak megszokásból jártok együtt.
2011. okt. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és menj el kivizsgáltatni magad, minél hamarabb kiderül az igazság, annál jobb!
2011. okt. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fog elhagyni.


Ha a barátommal bármi történne..akkor én abba a pillanatban buszra ülnék és el nem mennék mellőle amíg nincs jobban..

Teljesen mindegy milyen betegsége van.

2011. okt. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hidd el,h nem fog elhagyni és ne is gondolj ilyen hülyeségekre..

nekem a barátom fedezett fel a mellemben 1 csomot és nagyon segítőkész volt és bármit megtett vna csak,h nekem jobb legyen..mi szakítottunk de teljesen más dolgok miatt,de most fogok elmenni a dokihoz és tudom,h ha bármi baj lenne velem ő akkor is ott lenne még ha szakítottunk is...

bár ő ujra szerette vna kezdeni de emiatt nem merem..

ugyhogy menj el dokihoz és a párod is kísérjen el..:)

21/L

2011. okt. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!