Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utáltál már valakit, úgy,...

Utáltál már valakit, úgy, hogy nem tudtad megmagyarázni miért utálod?

Figyelt kérdés
Kiderült később, hogy miért utáltad, vagy csak egyszerűen nem volt szimpatikus? Vagy később jóba lettetek?Persze itt nem hónapokról beszélek, hanem évekről.
2010. jan. 2. 21:28
1 2 3
 1/28 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Igen, én is többször észrevettem ilyet (42 éves vagyok), és pozitív formában is létezik "indokolatlan" szimpátia. Volt több olyan osztálytársam, kollégám, aki első látásra szimpi volt, és ez meg is maradt és fordítva is előfordult sajnos.

Aztán megtudtam az elvi okát is, de az nem hihető :-)(előző életek tapasztalatai, lélektársak, stb.).

2010. jan. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
89%
Van valaki,akit évek óta kifejezetten utálok.Az első pillanattól kezdve.Eleinte nem csinált semmi rosszat,csak egyszerűen nem bírtam,ahogy beszél,a stílusát,ahogy a világot látja,egyszerűen irritált.Később már okot is adott az utálatra,mert rájöttem,milyen ember valójában.Persze ez a mai napig sem változott.Beismerem,hogy ugyanúgy az én hibám is,hiszen minden két emberen múlik.Sajnos ezen a helyzeten nem tudok változtatni,de nem is szeretnék.Hozzá teszem,jó ideig abszolút nem bántottuk egymást.Csak érezni lehetett a kölcsönös ellenszenvet.Most már meg,pár eldurvult helyzeten túl,azt mondom,úgysem fogjuk szeretni egymást,legfeljebb elfogadni(az sem megy,azt hiszem).Kerüljük a kontaktust,ennyi az egész.
2010. jan. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%
Az elöző megjegyzést akár a sogornőm is irhatta volna :) Van egy sogornőm és az első pillanattól utááljuk egymást. Én megprobáltam az elején jóbban lenni vele, de egyszerüen nem ment, olyan szinten nem birom elviselni, hogy már ha ő a téma, akkor kihullik a hajam.. Talán a hét év alatt egyszerveszekedtünk de rájöttem hogy a nem találkozunk akkor elviselhetőbb az életem. igy három éve nem beszélek vele, nem is találkozom vele kerülöm, igy nem okozok magamnak fölösleges kiakadást. Fogalmama sincs mért utálom, egyszerüen nem birom elviselni. Idegesit, már a látványa is, De megjegyzem ő ugyanezt érzi , állitom ő sem tudja megmagyarázni miért utál.. csak utál. Utáljuk egymást.
2010. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Én is a sógornőmmel vagyok így. Kezdetektől nem volt szimpatikus, sőt egyre jobban elkezdtem utálni. DE nem tudom megmagyarázni, hogy miért utálom. Ez már 3 éve tart. Utáltam, ha idejönnek,mindig ideges lettem. Egyszer szólt be valamit rólam a sógoromnak, amit elmondott a sógorom, de előtte is utáltam, szóval amiatt nem lehet. Talán most volt először karácsonykor, hogy nem zavart, hogy jön.
2010. jan. 2. 22:02
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
igen, nem is egy ilyen embert ismerek
2010. jan. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen és a mai napig is utálom,de nem tudnám megmondani hogy miért...egyszerűen ki nem állhatom,egy kanál vízben meg tudnám fojtani...
2010. jan. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
nekem van egy nagyon jó barátnőm most 6. osok vagyunk régebben még az oviban is utáltuk egymást egyszerűen nem voltunk egymásnak szinpik.én azt hittem hogy ő egy beképzelt ribanc és ő is ezt gondolta rólam
2010. jan. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
67%
Volt egy sógornőm, akit első pillanattól kezdve utáltam. Nem tudtam megmondani, hogy miért. A családban mindenki szerette, milyen aranyos, milyen kedves, stb. Egy idő után már rám haragudtak, hogy én miért vagyok vele olyan "gonosz". Aztán 2 év alatt olyan szinten bemutatkozott, hogy mindenki csak hüledezett, hogy milyen egy borzasztó nőszemély. Senki nem értette, hogy én honnan tudtam ezt már az elején. Én sem tudnám megmondani, egyszerűen tudtam. Azóta volt még két hasonló esetem, amiből arra következtettem, hogy vagy nagyon jó emberismerő vagyok, vagy van valami plusz érzékem, amiből megérzem az ilyet. :-))
2010. jan. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
100%
Én is utálok egy embert, minden ok nélkül, és rossz érzés, mert zavar, hogy utálom, dehát ez van =/
2010. jan. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen,én mindenkivel így vagyok,aki nem szimpatikus,csak valami taszít...és ugyanígy szeretek.Csak valami megfog a másikban,magamban sem tudom,hogy mi az,talán az egész személyisége.Nálam már csak ilyesmi az is,mikor valaki nem szimpatikus,csak érzem,hogy az egész lénye taszít,és kész.
2010. jan. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!