Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csináltatnátok mellnagyobbitas...

Csináltatnátok mellnagyobbitast ha a férjetek hülyeségnek tartaná de meglenne a pénzetek rá?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 20:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
50%

Gratz, aki szerint 80B méret kicsi... nekem úgy akkora, hogy felszedtem 15 kilót, és jelenleg 75 kiló vagyok. Amíg 55 körül voltam, még az A kosár is nagy volt rám.


Igen, csináltatnék. Mert pontosan tudom, mennyire vacak, amikor TÉNYLEG kicsi az ember melle.

2011. febr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Én megértem a válaszolókat is meg Téged is, hogy a kis mellűek arra vágynak, hogy nagyobb legyen, de mivel a kérdést is eleve úgy tetted fel, hogy a férjed hülyeségnek tartja, gondolj bele. Az én férjemnek például az a véleménye, a szilikon-cicikről, hogy az szerinte olyan mintha gumilabdát simogatna, nem is érti mi abban a jó. Gongold végig, ha a Te párod is így gondolja, biztos, hogy megéri? ( Hiszen egyébként meg igy szeret, ahogy vagy, csak a Te önbizalmadat kellen egy kicsit növelni.)
2011. febr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
A férjednek úgy tetszel ahogy vagy mért válltoztatnál.
2011. febr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
67%

Hát erősen gondolkodnék rajta... de ha megcsináltatnám csak is magam miatt.

Az enyém is kicsi, úgy gondolom, ha lenne annyi pénzem és nem kellene másra akkor megcsináltatnám (főleg régebben gondoltam így, mostanában már nem vagyok biztos benne, hogy jó ötlet), 75B-s, és testalkatomhoz elég kicsi, a testemmel kapcsolatban ez az egyetlen komplexusom.

Egyébként vannak szép szilikon cicik: [link]

[link] (kb. olyan mellem van mint az előtte képen, talán kicsit kisebb, de a forma, mellbimbó ilyen)

Ha megcsináltatnám akkor egy erős C kosarasra, de lehetőleg nem feltűnően műre.

2011. febr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
47%
Ne haragudj utolsó, de szerintem ezek mindenek, csak nem szépek. A másodikon nagyon lerí, hogy mű, az első pedig lóg...
2011. febr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Nem - a szilikon veszélyes is. Kedvesemnek volt hozzá "szerencséje", azt mondta,nem jó fogni, érződik, hogy nem igazi. Arról nem is beszélve, hogy a mell érzékenysége sem biztos, hogy ugyanaz marad.

Ha szoptatás után nagyon csúnyán lógna (és a párom így is elfogadna! :P ) akkor megcsináltatnám - senki más kedvéért, csak magam miatt. Ebben az esetben nem ültetnek beléd idegen testet,kevésbé veszélyes, viszont byonyolultabb műtét.

2011. febr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem nagyon szomorú, és sajnálatra méltó, ha egy nő önértékelése a mellméretétől függ... Nekem is kis melleim vannak, és a világ minden kincséért se műtetném nagyobbra. Amúgy se volt panasz rájuk soha, ha lett volna, az se érdekelne...

Egyébként is, szerintem a nagy mell közönségesen néz ki. Nem hiába nem alkalmaz nagymellű modelleket a híres divatházak többsége. A kis mellen elegánsabban állnak a ruhák.

Ezenkívül szerintem a nagymellű nőket tudattalanul, vagy tudatosan, nem veszik olyan komolyan. Sokkal inkább a szexuális eszközt látják benne, mint az embert. Nem akarnám soha hogy amikor rámnéz egy férfi, az legyen a gondolata hogy "hú, mekkora csöcse van", ahelyett hogy "de szép arca van".

Arról nem is beszélve hogy a műmellről tényleg ordít hogy mű. Sokszor, amikor egyébként nagyon kis mellű, vékony nőknek ültetnek be szilikon, szinte tisztán kirajzolódik a bőr alatt annak az idegen testnek a körvonala, iszonyat visszataszítóan néz ki. És ezt nem csak én mondom, hanem férfi ismerőseim is.

Ha meg természetesen nagy, akkor lóg. Sajnos a gravitáció törvénye alól senki se tud kibújni... Úgyhogy maradok a kicsinél:)

2011. febr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
90%

Mi is éppen ezen "vitáztunk" a férjemmel nemrég! Ő tudja, hogy nagyon nem vagyok megelégedve a cicimmel. Illetve a formájával igen, de a méretével nem. Ő speciel nem szeretné, ha megcsináltatnám, mert ő már fogott szilikon cicit és nagyon nem tetszett neki!:) Meg folyamatosan azt hajtogatja, hogy örüljek neki,hogy ilyen szép formája van!

Na mindegy, arra jutottunk, hogy ha szülök és esetleg a szép formáját is elveszti, akkor megcsináltatom!

2011. febr. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy sok nő bolyogása a melle méretétől függ :(


Az enyém kicsit lóg pedig még nem is szültem, és a barátom imádja őket. :)


Szóval a nők többségének nem nagyobb mell, kell hanem egy alapos önértékelés.


21/L

2011. febr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Minek ha neki úgy tetszik más meg ne nézzen oda.
2011. febr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!