Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hol lehet elérhető áron...

Hol lehet elérhető áron mellnagyobbítást csináltatni? Tisztába vagyok egyébként sajnos a jelenlegi árakkal.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy drága meg minden, de azért egy próbát, vagyis kérdést megér... :) Egyszer olyan jó lenne. Viszont félmillióm tuti később se lesz rá. Csak gondoltam, lehet esetleg van köztetek olyan, aki tud olyan helyet (esetleg állami korházat), ahol érdemes nézelődni. Egyébként tényleg nem vagyok híve az ilyesminek, meg pénzem sincs rá, de valamiért napok óta ez jár a fejemben. Hogy annyira jó lenne... 24 L
2011. aug. 25. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Plasztikai sebészt nem úgy keresünk, hogy melyik a legolcsóbb, sajnos.:/
2011. aug. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia

a válaszom az, hogy ilyenen nem szabad spórolni. megértem, hogy sokba kerül, és nem teheted meg (ugyanebben a cipőben voltam, de már elfogadtam), viszont ha valaki elrontja a cicidet és rosszabb lesz mint most, abból nem lesz boldogság. a másik fele meg. hát napok óta erre gondolsz. elmúlhat az még. lehet az múló szeszély is. várj még.

2011. aug. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van. Csak azért mégis jó volt eljátszani a gondolattal... Esetleg ezek a természetes mellnövesztő szerek jók valamire? Mint például tabletta vagy pumpa? Nem akarok én nagy, látványos változást, csak ha picit telltebbek lennének, azt nem bánnám. :) Fogamzásgátl talán kicsit segített, de hormont nem szeretnék szedni többet, főleg nem ilyesmi miatt.
2011. aug. 25. 20:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyenen ne spórolj, mert nagyon nagy bajod lehet belőle! Nem olyan, mint egy alkalmi cipő, hogy elugrassz egy ismerős esküvőjére, veszel egy cipőt ami olcsó de szép, és egy használatra kell csak... Rengeteg olyan sztorit lehet hallani, híradóban, csatornákon, hogy olcsón műttették a mellüket, vagy kimentek külföldre, mert ott rengeteget megspóroltak rajta, és elrontották, és az egy dolog, hogy csúnya lett, de elfertőződött a seb, évek múlva sem gyógyult be, és most próbálják helyrehozni... Ha nem borzasztó lógós vagy unszimmetrikus a cicid akkor szerintem ne akard megműttetni, fogadd el magad, így vagy szép, a természetes mindig a legszebb:) A dokikban pedig tényleg a tapasztalatot és a 'jóságot' kell megfizetni, amelyik elkér érte annyit amennyit, az úgy is csinálja meg, szóval ne ezen spórolj, a jót meg kell fizetni, viszont szerintem tényleg próbálj túllépni rajta, ha nem nagyon borzasztó a helyzet..
2011. aug. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, teljesen igazad van, én is tudom. Tényleg olyan jó lenne, csak hát az ára... És az a szörnyű, hogy a mai világban ez mekkora divat. A napilapokban napi szinten olvasni arról, kinek van éppen "új" melle. Úgy írnak róla, mintha ez mindennapos dolog lenne, és éppen ezzel szerintem pont hogy egy picit ezt is sugallják az emberek felé, a fiatal lányoknak... És igen, én is amikor már egy héten belül a 3. magyar "celeb" új melléről olvasok, azon sopánkodok, nekem is kéne. Holott eddig nem is nagyon foglalkoztam ilyesmivel.
2011. aug. 30. 21:23
 6/6 anonim ***** válasza:
36%
Elmehetsz kőműves segédmunkásnak...Egész jó az órabér. Mire össze jön a pénz a műtőgyekre, addigra nem csak divatból fog kelleni, hanem, mert a térdeden csattog majd a bimbód.
2011. szept. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!