Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csináltatnátok mellnagyobbitas...

Csináltatnátok mellnagyobbitast ha a férjetek hülyeségnek tartaná de meglenne a pénzetek rá?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 20:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
80%
A barátnőmnek két gyerek után kicsit lóg a cicije, neki ez baj, én imádom és ennek hangot is adok. Benne is felmerült, hogy fel kéne varratni, de közöltem vele, hogy ha megteszi, akkor szuper lesz, mert le se kell venni a pólóját ha szeretkezünk, én ugyanis nem nyúlok a frankenstein mellekhez. Amikor ruhában van, melltartót hord, nem látszik hogy lógnak. Amikor látszik, akkor velem van, vagy egyedül, szóval nem értem minek vállalna egy ilyen kockázatos műtétet. Ami végképp eldöntötte a dolgot, az az volt, hogy olvastuk, hogy előfordulhat, hogy a mellbimbók elvesztik az érzékenységüket, neki pedig ez egy igen jelentős erogén zónája. Na akkor mondta, hogy ha nekem tetszik, inkább megbarátkozik vele ő is, de nem fekszik kés alá, ha nem muszáj. Imádom ezt a nőt!
2011. febr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
44%
Mindenképpen, nekem is 80/A-s (bár szerintem még attól is kisebb), nincs dekoltázsom bármit is teszek vele, magas vagyok vékony, de egy B-snek nagyon örülnék, és vannak már nagyon modern szilikon párnák, amik nem is abból vannak, és így természetesek. A barátomnak így is tetszem, de neki ebbe nem lenne beleszólása.
2011. febr. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Nekem 85E-s a méretem. Sokszor fáj a hátam, a szegycsontom a súlytól. Amúgy elég szép formájú, csak egy kicsit lóg a nagyságából adódóan. Nekem mellfelvarrás-kisebbítés kéne de nagyon meggondolandó, hogy az ember kitegye magát a felesleges kockázatnak.Mert minden műtét azzal jár. Jól gondold meg! Főleg ha tetszik annak, akinek a véleménye számít.
2011. febr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Én megcsináltatnám,ha lenne rá pénzem!


Szerintem,ha vkit szeret a párja lógó/kicsi mellekkel,akkor szeretni fogja műmellekkel is!Hülyeség,h nem nyúl hozzá,stb. (ha mégis vki ilyen bunkó lenne,bárki találna helyette mást,akinek tetszik egy önbizalommal teli,magabiztos nő,amilyenné a mellműtétük után válnak azok,akik nem hogy strandra nem szerettek menni,de még szex közben is zavarta őket a kis mellük-mint engem)

Én nagyon vékony vagyok,semmi mellem nincs,70/A-s melltartót hordok,anyukámnak szintén nagyon kicsi melle volt,3 gyerek után nem maradt semmi a mellkasán,csak a mellbimbói,és látom,rám is ez a sors vár.

A párom szeret így,ahogy vagyok,de tudja,h én nem szeretem a testem,és olyan szinten önbizalom hiányos vagyok,h rosszabb napjaimon képes vagyok elbőgni magam,ha azt mondja,szép vagyok,mert nem hiszem el neki,h szépnek lát,mikor én csúnyának érzem magam. Ezért ha szóba kerül,h ha lesz pénzem,megnagyobbíttatom a mellem,akkor nem kezd el finnyáskodni,h ő nem fog gumilabdát meg ilyenek.

Én nem akarok óriási tőgyeket,csak szeretnék egy kis dekoltázst,szeretnék szexi fehérneműket viselni,és évente nem csak egyszer-kétszer menni strandra,és végre nem rejtegetni magam,ha már ott vagyok,hanem szép bikiniben élvezni a vizet,a jó időt,stb.

És elsősorban magamnak akarok tetszeni,mert amíg nem tetszem magamnak,nem tudom elhinni,h másnak tetszem.Minden nőnek magának,maga miatt kell bevállalnia egy ilyen műtétet,mert aki egy pasi miatt csinálja,az előbb-utóbb csalódni fog,és megbánja a műtétet.

2011. márc. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
kérdező! hogy döntöttél? megnagyobbíttattad vagy meg fogod a közeljövőben? a férjed hogy reagált a döntésedre?
2011. jún. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!