Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A pasik miért ellenzik ennyire...

A pasik miért ellenzik ennyire a mellnagyobbítást?

Figyelt kérdés
Már sok helyen olvastam, hogy a pasik undorodnak a szilikon melltől, és félnek megfogni. De miért?
2011. aug. 15. 15:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Mert nem természetes és nem is szép.
2011. aug. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Mert a pasik a melleket szeretik megfogni, nem valami szilikonos, mű akármit. Hiába nagy, ha nem igazi
2011. aug. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%

szerintem ez hülyeség és tévhit.

én megcsinaltattam a mellem,és bomlanak utanam a férfiak,egyik sem undorodott még töle.

ez egy nagy baromság.

a másik meg nem eltulzó példákra kell gondolni egyböl,az enyém is nagy,de nem is leeht érezni h mű lenne e vagy sem.

ha valamelyik férfi ilyet mondd az azéret van mert életébe nem fog ilyet fogni.

2011. aug. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
69%
Én pasi vagyok, és nem tervezek mellnagyobbítást. Szerintem teljesen normális, hogy ellenzem. Igenis undorodnék megfogni, ha nekem szilikon mellem lenne! :D
2011. aug. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Span válasza:
75%
Azért mert ha ilyen perverzióim lennének akkor a boltban fogdosnám a tejes zacskókat!
2011. aug. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Személy szerint nem ellenzem,bár nekem még nem volt dolgom ilyen mellü lánnyal. Ha egy lánynak annyira kicsi a melle hogy nagymértékü önbizalomzavarral küzd,az csináltassa meg,de csak normál méretüt,nem kell A-ból D-set csinálni.
2011. aug. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Végre, egy normális gondolkodású ember! :) Tényleg,nem az elrettentő példákra kell gondolni. Kezdjük ott, ha egy lánynak nagyon kicsik a mellei, azzal a pasik szinte szóba sem állnak. Én is meg akarom műttetni magam, és a semmiből akarok A-st,max B-st.
2011. aug. 22. 11:49
 8/13 anonim ***** válasza:
Tényleg ilyen kicsi a cicid hogy még az A-as is nagy?
2011. aug. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Am nekem is ilyen, mondhatni semmi, és semmi mell alakja nincs! Megműttetni nem akarom, a parom jobban ellenezné a műt! Nekem az a lényeg, h neki tetszek, és már elfogadtam magam!
2011. aug. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom a szilikon mellekkel, sőt én leszarom a melleket, ha nem néz ki szarul az már tök jó. legyen szép a bőre, formás feneke és jó pun€ija
2011. aug. 24. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!