Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudtok együtt élni...

Hogyan tudtok együtt élni "anyuci kicsi fia"típusú párotokkal?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 09:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Már sehogy, vissza küldtem anyuci szoknyája alá!
2011. febr. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is visszkerült, nem állítom, hogy közös megegyezéssel, de mikor megcsalt és kirúgtam, rohant vissza.

Nem érdemes kezdeni velük. Mindig te leszel a csúnya és gonosz vasorrú bába, aki bántja anyuci pici fiát.

2011. febr. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%

Hűha..Hát az én anyós jelöltem távol lakik tőlünk. Szóval amíg itt lakott, csak addig volt az anyuci kicsi fia. DE mindenképp sok türelem kell hozzá, és kell tudni kezelni a helyzetet, hogy később ne menjen tönkre a kapcsolatotok. Sok sikert.

25/l

2011. febr. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%

Akinek persze mindent szabad.

9,30

2011. febr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

*kell tudni kezelni a helyzetet


Nem tudod kezelni, mert anyós mindig a fia mellé áll, akár igaza van, akár nem, és a pasi is mindenben anyucinak akar megfelelni. Anyuci mellett te csak második leszel. Ez a kapcsolat elején még akár működhet is, de később egyre terhesebb, házasság esetén meg elfajul, anyuci ugyanis azt hiszi, hogy te is gyerek vagy, mint a fia, és irányítani próbál. Ha elfogadod, nem lesz saját életetek. Ha tiltakozol, akkor a férjed az anyja mellé áll. Ez van.

2011. febr. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%

kineveltem belőle


de komolyan


kikötöttem,hogy csak akkor költözünk össze ha bizonyit,hogy nem a pótanyja kell h legyek...bizonyitott,igaz megharcoltunk érte,de mára...ugy kell küldeni h nézze már meg az anyjáékat:D

sehol nincs az én elkényeztetett anyucikisfia párom...rendes felnőttként viselkedő FÉRFI lett:)

2011. febr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Hát te kell ismerjed a párodat, hogy mennyire tartja előnyben az anyuját veled szemben.Mert lehet h csak az anyuci kicsi fia, de forditva nem műkődik ez. Mi nem ismerjük a helyzetet konkrétan, úgyhogy...
2011. febr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom inkább apuci kicsi fia. Vagyis inkább az apjához húz, de leginkább mindkettőhöz. :( Most nem akar velem összeköltözni, mert neki otthon jobb... eddig jó volt nap mint nap találkozni, már nem, neki magány kell, meg a szülei.

Mit lehet tenni? :(

2011. febr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

A "kineveltemet" nem tartot jó szónak erre a szitura. Bár nálunk is ez a helyzet, és jobb szót sem tudok.


Annyit találkoznak, amennyit akarnak ez a része nem érdekel. nem elszakítani akartam/akarom őket egymástól. Tisztelem, hogy nagyon szereti, de én nem vagyok hajlandó mindent megcsinálni helyette. Ezt tudomásul vette. Lassan haladtunk, mára elég sokmindent megcsinál magától/magának. Az édesanyja is támogat benne, bár ő a mai napig mindent megtesz helyette. Mégis elmondja neki minden alkalommal, hogy engem ne keverjen vele össze. Vele szemben megengedheti magának a lustaságot, de velem szemben nem.

Persze mindehhez kellettünk mindhárman.

2011. febr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem volt anyósom koràn elhunyt,de a hùga az rendezkedik az anyja helyett és közöttünk.Nem tudom màr mit tehetek.
2011. febr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!